Corsa C için ses sistemi Yardım ?

eyupensar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabaya bi ses sistemi taktırmak istiyorum ama abartı olmayacak yani kocaman bir anfiden flan bahsetmiyorum aracın orjinal hoparlorlerinin yerine takıcağım ve olduğundan yani orjinalinden biraz daha yüksek ses almak istiyorum kaliteli bişey olabilir bana fiyat ve marka söylermisiniz?

SN168-gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşüncene göre mb quartz ın düşük model bi midtiz takımı yeterli olacaktır fiyatı 150 euro civarında olmalı. eğer yetmez se arka pandzota da bi takım yapabilirsin ses gayet net oluo.. bas falan istemiosun sanırım o zaman ufak bi amfi de yetecektir 250 euro civarı.. tabi bütçene göre markaları deiştirirsin .

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşüncene göre mb quartz ın düşük model bi midtiz takımı yeterli olacaktır fiyatı 150 euro civarında olmalı. eğer yetmez se arka pandzota da bi takım yapabilirsin ses gayet net oluo.. bas falan istemiosun sanırım o zaman ufak bi amfi de yetecektir 250 euro civarı.. tabi bütçene göre markaları deiştirirsin .
dediğin fişyatlara komplet set dosenir satanlarda var zaten pazar yerinde 300ytl daha koy çift sub. amfili setler var:d

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın corsa ise arka panzota fazla ağır birşey takma, zamanla sarkma yapıyor!