corsa c icin plastik kapak

osetay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar, corsa c 2004 ön-arka kapı arası direk dış yüzeyinde bulunan büyükçe siyah kapaklardan arıyorum.... nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim....teşekkürler....

nidadyeke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok bulunan bir parça değil sanırım o parçayı ben sadece serviste bulabildim. Çünkü çok dışta olan bir parça. Ben internetten veya yan sanayiden alma riskine giremedim çünkü takıldığı zaman çok fazla sırıtmasından veya orjinalinden farklı görünmesinden korktum.

Son düzenleme:

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aradim bulmadim,
hemen çözülmesi gereken bi sorun , yikarken buradan su giriyor ,
en son yikamacima gittiğimde aracimin renginde iyi bir bant ile kaptirdim,
şimdilik yikarken su alma derdi yok , kapak bulunca artik kapatilir,

nidadyeke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğim gibi orjinal servisten taktırılıyor. Benimkini görüntüde çok büyük rahatsızlık vardı herhangibir su alma problemi yoktu. Sizdeki öyle bir problem ise bence banta güvenmeden değiştirin o parçaya.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende deaynı sıkıntı vardı servis ve çıkmacılara bakmama rağmen bulamdım bende tanıdık döşemeciye gittim oraya uygun yuvarlak bir plastik paka buld ve üzerine folyo gibi bişey ile yapiştırdı sorun çöüzldü

bu arada orda ki deliklerden havalandırmadan gelen hava ordan dışarı çıkıyor ve içeride sirkülasyon yapması gereken hava dışarı çıkıyor