Corsa c için ön nikelaj nerde bulunur fiyatı nedir ?

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar corsa nın önünde opel işaretinin oldugu yerde nikelaj şerit var sanırım 2004 ten sonra olanlarda fabrıka cıkıs öle ben bu parcayı bulup arabama takmak ıstıyorum fakat tam olarak adınıda bılmıyorum ınternette bulamadın oyuzden fıyatları nedır ve nerde bulunur yardımcı olursanız sevınırım..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orj.parça fiyatı sanırım 30-40 tl civarındaydı,opel parçacılarında rahatlıkla bulunuyor,hatta bir ara sitede satan bir arkadaş vardı

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederım . servısınde taktırmak gerekıyor degılmı? kendım takabılırmıyım acaba

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
valla ben ankara da çıkmacıdan alıp kendim taktım 25 TL ye aldım arkasıda tırnakları var onları kestim silikonla yapıştırdım güzel oldu

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hot_buzz kardesımın elınde dıslerı kırık varmıs saolsun gonderıcek bana sılıkonlada yapıstırcam ıns

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun hot_buzz kardesımın gonderdıgı nıkelajı sanayıde yaptırmaya calıstım fakat beceremedıler nıkelaj onde kalıyor oturmuyor panjura adam hatta amblemın orayı kesıyım duzlıyım dedı ole nıkelajı oturturum dedı ama arabanın orj gıder dedı dedım yok uzak dur 2 ,3 yere daha sordum onlarda beceremedı yapan arkadaslar nasıl yaptılar yoksa 2004 oncesı corsalar ıcın ozel nıkelaj mı satılıyor anlamadım ...:sorry: