corsa c için bikaç değişiklik....

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba,opel corsa c elegance aracım için bazı değişiklikler düşünüyorum.

-mevcut orj farların siyaha boyanması
-arka stoplarda kırmızı olan bölgenin siyaha yakın şeffaf folyo ile kaplanması
-üstündeki jantlar alüminyum alaşımlı orj jantlar.( bunlardan sıkıldım ve üstlerinde çizikler boya kalkmaları falan oldu)
-ön kromajın ve konsol bölümünün siyah karbon folyo ile kaplanması...

aracın rengi şimşek grisi.... bu konularla ilgili fikir ve görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ergun abı benımde aracım sımsek grı orjınal farların ıc cıtalarını boyattım stopumu komple transparan sıyah sprey boya yaptım jantlatımı degıstırdım daha yakısan yanı zevkıme gore degıstırdım on krom arma yerının logo dısında mat folyoyla kapladım cokta hosuma gıttıı bence yap abı saygılarımla aracını kazasız belasız kullanman dılegımle

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı resım koysan yorum yaparım da sımdı kafamda canlanmadı :)

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın cekemde koyam yaniss ;) :)

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ergun abı benımde aracım sımsek grı orjınal farların ıc cıtalarını boyattım stopumu komple transparan sıyah sprey boya yaptım jantlatımı degıstırdım daha yakısan yanı zevkıme gore degıstırdım on krom arma yerının logo dısında mat folyoyla kapladım cokta hosuma gıttıı bence yap abı saygılarımla aracını kazasız belasız kullanman dılegımle

uzun süre cevap gelmeyince ümidimi kesmiştim bu konudan :)) o yüzden pk bakmadım açıkçası :) yorumların için saol munez,ön kromajı kaplatıcam bende,arka stoplar için de film mi çektirsem boyatsammı bilemedim..sprey boyayı içerden uyguladın sanırım.görsel olarak resim koyabilirmisin..

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun süre cevap gelmeyince ümidimi kesmiştim bu konudan :)) o yüzden pk bakmadım açıkçası :) yorumların için saol munez,ön kromajı kaplatıcam bende,arka stoplar için de film mi çektirsem boyatsammı bilemedim..sprey boyayı içerden uyguladın sanırım.görsel olarak resim koyabilirmisin..

yok abı dısardan boyattım fırsat bulup cekemedım abı hazırlıklarım var nişan falan o yuzden ılk fırsatta cekıp koyucam abı

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abı dısardan boyattım fırsat bulup cekemedım abı hazırlıklarım var nişan falan o yuzden ılk fırsatta cekıp koyucam abı

hayırlısı olsun munez allah devamını getirsin inşallah,acelem yok nasıl olsa müsait olduğunda resmi koyarsın ;)