corsa c içerden kapı kilidi açmak

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı cumalar hayırlı gunler
corsa c aracımda ıcerden kapı acmak ıcın astralardakı gıbı bı dügme yapabılırmıyım ?
surus esnasında kapıları kıtleme gıbı bı huyum var yanlız yan tarafa sonradan bırı bınecegınde sankı şahın dogana bınıyomusuz gıbı egılıp kılıdı kaldırmak zorunda kalıyorum bunun yerıne gogusluge ufak bı dugme yada kendı kapımın tutma yerıne bı dugme nasıl yapabılırım ?

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu bende dusundum cok eski araclarda bile varken corsa c ye bu ozelligi koymamislar

Note 4 cihazımdan gönderildi.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu bende dusundum cok eski araclarda bile varken corsa c ye bu ozelligi koymamislar

aynen ole .. bırde aracta cıft kılıtleme ozellıgı var bagajı hıc bı turlu acamıyorsun ıllakı anahtarı cıkarıp kumanda etmek gerekıyo..

kapı kılıdıne gelen kablolara bı dugme baglayıp yapılabılır mı acaba dıye dusunuyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
hayırlı cumalar hayırlı gunler
corsa c aracımda ıcerden kapı acmak ıcın astralardakı gıbı bı dügme yapabılırmıyım ?
surus esnasında kapıları kıtleme gıbı bı huyum var yanlız yan tarafa sonradan bırı bınecegınde sankı şahın dogana bınıyomusuz gıbı egılıp kılıdı kaldırmak zorunda kalıyorum bunun yerıne gogusluge ufak bı dugme yada kendı kapımın tutma yerıne bı dugme nasıl yapabılırım ?

Ben o işi sürücü tarafında kilit pimi sayesinde yapıyorum. Bastığım zaman komple bagaj dahil hepsini kilitliyor kaldırdığım da komple açıyor. Düğme işi de güzel olur olmasına da işte işin içinde araç elektriği olunca ne yalan söyleyeyim gözüm korkuyor.

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tech 2 le o ozelligi devre disi biraka biliyosun bende iki kere acma dugmesine basiyodum kapilari acmak icin tech 2yle tek basmada aciliyo artikda iceri bi dugmeyle acip kapama olayi nasil olur arastirmak lazim

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben o işi sürücü tarafında kilit pimi sayesinde yapıyorum. Bastığım zaman komple bagaj dahil hepsini kilitliyor kaldırdığım da komple açıyor. Düğme işi de güzel olur olmasına da işte işin içinde araç elektriği olunca ne yalan söyleyeyim gözüm korkuyor.

abı olay orda zaten :) pıme basıyosun kapatıyo kaldırdıgında acmıyo kı gerı =)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tech 2 le o ozelligi devre disi biraka biliyosun bende iki kere acma dugmesine basiyodum kapilari acmak icin tech 2yle tek basmada aciliyo artikda iceri bi dugmeyle acip kapama olayi nasil olur arastirmak lazim

ıkı kere basıp acma olayında sorunum yok aslında tek problem bı dugme cam acma tuşlarının oraya ufak bı dugme koysak baglayabılsek super olcakta...
acaba kılıdı söküp bı baksammı yapılabılır mı dıye sonucta tetık verıyo elektrıkle acıyo kapatıyo

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tis kullanan biri hayrina baksa devreye daha kolay olur

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehe yapma yav benim ki komple açılıyor. Kilitlerde sorun olmasın?

yok abı bunun olayını boyle yapmıslar :) gene söküp bı ıcat yapptırcaklar bana :)