corsa C hız sabitleyici??

yua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işi

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam oncelikle motor kodunu buraya yazmalısın. ruhsatta yazar.
Z ile başliyorsa işin çok kolay. X ile başliyorsa bu işi unut derim..

ondan sonra aracınızda tesisatin olup olmadıgına bakılacak ama 2006 model aracınız var. bence tesisatta vardir.

ondan sonrasinda ise sinyal kolu degisecek ve programlama yapilacak o kadar.

ama bir servisin tesisat durumuna bakması gerek.
tesisat varsa 150 170 lira civarinda masrafi var.

yua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üülk

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisattan kastım. beyin ile sinyal kolunun haberleşmesini saglyan kablolar. bunlar hazırsa yani kablolar doşenmişse sadece sinyal kolu degistirilyor ve programlama yapiliyor.
bunlar yoksa tesisat masrafida eklenir bu ücrete. oda bi 100 150 lira civarinda oluyor.
o zaman toplamda 250 300 liraya çikarsiniz.

yua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
qqg

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevizli bagdaki opel odak'a mail atmiştim fiyat için. daha geçen hafta. verdikleri cevabi aynen aşagıya yaziyorum. odak fiyati uygun gibi geldi bana. (tabi yetkili servisler içierisinde)
Daha ucuzunu bilen arkadas varsa yazar simdi zaten.

Aracınız 3 yaşını doldurmuş olduğu için %25 parça ve işçilikten indirim hakkına sahipsiniz.Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda aracınızın ;

Cruise control tesisatı varsa ve aracınız manuel vites ise parça ve işçilik fiyatı 250 TL >> %25 indirimli fiyatı 188 TL
Cruise control tesisatı yoksa ve aracınız manuel vites ise parça ve işçilik fiyatı 290 TL >> %25 indirimli fiyatı 218 TL
Cruise control tesisatı varsa ve aracınız otomatik vites ise parça ve işçilik fiyatı 190 TL >> %25 indirimli fiyatı 143 TL
Cruise control tesisatı yoksa ve aracınız otomatik vites ise parça ve işçilik fiyatı 230 TL >> %25 indirimli fiyatı 173 TL

Aracınızı servisimize getirdiğiniz zaman araç incelenip konu hakkında size daha detaylı bilgiler verilecektir.

Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Ebru YILMAZER

yua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iil

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim. seninde bayramın kutlu olsun..

ama ben senin yerinde olsam. servise gosterir eger tesisat varsa sinyal kolunu ebaydan alıp. burda ozel bir servise taktirirdim. ben oyle yaptim. karo ile birlikte kol 75 liraya geldi.
programlamasınıda forumdan MOKIA'dan opcom cihazi aldım. araca baglayıp programlamayi yaptim.

sen bi servise gidip bilgi al. agizlarindan laf al. en azindan kolu felan alirsin sadece işçilik parasi verirsin. çünk kol türkiyede 150 ama ebayde 75 lira kago dahil.

leventvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebay sitesinden ürünü nasıl arattıtracağız. ve ürünü aldıktan sonra belirttiğiniz gibi programlayıcıyı nasıl temin ederiz. yardımlarınız için çok tşkler...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
vay be programlamayı bile yapmışlar. Bu servislerin işgüzarlıkları yüzüne millet artık kendisi yapıyor her işini. Helal olsun...