CORSA C GSI spoiler yapımı...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan UMUT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
http://www.brandsoftheworld.com/search/120480188/53734.html bu lınkten irmscher logosunu bedava eps formatında download edebılırsınız aynı zamanda kafamda toparlamaya calıstıgım projeyı burda gorunce cok sasırdım kafamdan gecen seyı tek dusunen kısı ben deılmısım tabı benımkısı bıraz daha kolay olacak cnc makınası bızde oldugundan problem yok :):):):) tabı ben bıraz daha farklı ve daha ayrıntılı bı proejeye gırıstım

erman neler var kafanda anlat bakalım :) EPS formatında tüm opel logoları irmscher vs hepsi var aynen burdan indirdiğim..

bende aynı sıtemde bı spoıler yaptım fakat tamamen deneme amaclı olarak benımkı bu sekılde deıldı senınkınde mm olculer mevcut halıyle hb araclara gore bı ruzgarlık tasarladım fıber dokebılırmıyız dıye somus ya ali kardesım :) :):) ben doktum bıle ama fıber straforu erıttı o sebepen bıraz egrı bugru oldu ayrıca malzemem yetmedıgı ıcın her tarafını donemedım ama tecrube edınmıs oldum

Benimde aklımda arabama corsa c sri görüntüsü vermek var arabada müsayit 1.4 comfort 3 kapı beyaz ama irmscher ızgara ve on alt spoiler fiyatlarını ögrendikden sona vazgectimdi ama makyajlı ön arka tampon takıcam kesin önümüzdeki ay.Yoksa siz irmscher ön alt spoilerininde kalıbını yapmayı düşünüyormusunuz :D

dscf0018uq.jpg

Son düzenleme:
SRİ neden farklı bi modelmiş gibi lanse ediliyor hala anlamış değilim SRİ bildiğimiz GSİ ikiside aynı biri farklı adlandırılıyor ülke sebebiyle...

@ v.v.s.

aynı olsada verdigi resimdeki sri

dolayısı ile onun adını kullanmıs olamazmı?

niye kızdın bende onu anlamıs değilim:)

umut abi kolay gelsin güzel çalışma

teşekkürler :):)

umut son durum nedır işlem bu kadarmıydı bıtmıs halını merakla beklıyorum

Eline sağık çok güzel çalışma olmuş resmileride görmek isteriz Umut abi :)

Geri