corsa c gösterge panelini bozdum

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bu akşam gösterge panelini söktüm led döşemek için ledleri döşedim ancak geri taktığımda km alanının olduğu tid ekranda piksel kaybı olmuştu oynaya oynaya düzeltmeye çalıştım ancak tamamen gitti yani artık toplam km ve yaptığım km hiç gözükmüyor.

şimdi merak ettiğim konu şu acaba aracın km bilgileri panel üzerindemi yoksa beyindemi saklanıyor. Yani yeni bir panel alıp taksam sorunsuz kullanabilirmiyim acaba?

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. toplam km motor beyninde tutuluyor. çubuğa basarak sıfırladığımız km ise göstergede tutuluyor. çıkmasıyla değiştirin ya da beyinciler tamir eder.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opellerde bütün km bilgileri göstergede saklanır yani 60bindeki araçtan sökülme gösterge takarsanız aracınız 60binde olur.. Astra h ve bazı yeni opellerde vardı bir tek ayrıca motor beyninde saklama olayı ama ondada görünen km yine göstergenin sakladığı km. Hatta km oynayan şerefsiz galericelir beyindekini değiştirmeyi unutur araba alırken bir anda ortaya çıkar oynandığı km ile.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ampulunu bozmus olabılırmısın bence bı elektronıkcıe gotur ılk derım benım kendılıgınden gıtmıstı meger ampulu patlamıs degıstrdıler oldu bı baktır ıstersen hemen umutsuzluga kapılma derım..