Corsa C Gizli Menü

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Güncellendi... Sadece 4 Ekran muamma yabancı forumlarda bile bunun anlamını bilen yok hatta şaşırdım bu özelliği (Test Mode)'u bilmeyenler var..

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
güncel

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araştırmalara devam :)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için sağol, bunları seçtiğimizde anlık mı gösteriyor yoksa sürekli göstermesini sağlayabiliyor muyuz?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için sağol, bunları seçtiğimizde anlık mı gösteriyor yoksa sürekli göstermesini sağlayabiliyor muyuz?

Kontağı açıp menüye girmek yetiyor fakat kontağı çıkardığmzda yeniden işlem gerektiriyor

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu güzel ama anlamadığım bişey var neler yapabiliyoruz burdaki rakamlar neyi ifade ediyor daha açıklamalı olsa?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
konu güzel ama anlamadığım bişey var neler yapabiliyoruz burdaki rakamlar neyi ifade ediyor daha açıklamalı olsa?

En üstteki resmi görüyorsanız numaralandırılmış alttada numara numara ne anlama geldiklerini görebilirsiniz.. en alttada diğer bilinmeyen yada duyulmamış özellikleri yazdım ve güncellemeye devam ediyorum..

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet anlaşıldığı gibiymiş dikkat edip denedimde zaten doru ama pek bişeye hükmedemedim ..yani benim istediğim araç biraz hızlanınca kapılar kapansın varmı o özellik acaba corsa c de?teyp ise cd 30 mp3.
ve araç hızlandıkça sesin çoğalmasınıda açmak istiyorum?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
evet anlaşıldığı gibiymiş dikkat edip denedimde zaten doru ama pek bişeye hükmedemedim ..yani benim istediğim araç biraz hızlanınca kapılar kapansın varmı o özellik acaba corsa c de?teyp ise cd 30 mp3.
ve araç hızlandıkça sesin çoğalmasınıda açmak istiyorum?

Araç hızlandıkça pin'lerin kapanması gibi bir özellik ne yazıkki yok fakat Settings'ten SDCV özelliği vasıtası ile dış sese göre müzik sesinin ayarlanmasını sağlayabilirsiniz bu özellik mekan ve çevre seslerinin daha iyi duyulabilmesi içindir bugün hızımı aniden azalttğmda yani belli bir süreli fren yaptığımda sesin azaldığını hissettim fakat denemek lazım ( 100kmh ile giderken stabilize yavaşlamada)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Araç hızlandıkça pin'lerin kapanması gibi bir özellik ne yazıkki yok fakat Settings'ten SDCV özelliği vasıtası ile dış sese göre müzik sesinin ayarlanmasını sağlayabilirsiniz bu özellik mekan ve çevre seslerinin daha iyi duyulabilmesi içindir bugün hızımı aniden azalttğmda yani belli bir süreli fren yaptığımda sesin azaldığını hissettim fakat denemek lazım ( 100kmh ile giderken stabilize yavaşlamada)
hıza bağlı ses artma ve azalma özelliği var onu sende ayarlayabiliyosun uml tuşundan ses ayarını belli ölçüde tutmak