corsa c fren balatası yardımı...!

padiozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

2006 corsa c aracım 32000'de servis 30000 bakımında ön fren balatalarının değişmesi gerektiğini söyledi ve 160 ytl fiyat verdi. Aracımın balatalarını değiştirmek istiyorum fakat servis fiyatı pahalı geldi dışarıda yaptırsam nekadara bana malolur ve istanbul avrupa yakasında nerede değiştirebilirim özel servis v.s tanıdık iyi işçiliği olan biryerler önerebilirmisiniz. Bu konuda yan san. v.s çok fazla yorum var sizce hangi marka balata taktırmalıyım.

Şimdiden paylaşım için çok teşekkür ederim..

Son düzenleme:

elegancee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

2006 corsa c aracım 32000'de servis 30000 bakımında ön fren balatalarının değişmesi gerektiğini söyledi ve 160 ytl fiyat verdi. Aracımın balatalarını değiştirmek istiyorum fakat servis fiyatı pahalı geldi dışarıda yaptırsam nekadara bana malolur ve istanbul avrupa yakasında nerede değiştirebilirim özel servis v.s tanıdık iyi işçiliği olan biryerler önerebilirmisiniz. Bu konuda yan san. v.s çok fazla yorum var sizce hangi marka balata taktırmalıyım.

Şimdiden paylaşım için çok teşekkür ederim..

kardes istanbulu bilmiorum ama disardan parcayi sen al orjinal al orjinal oldugunu anlarsin zaten ya alman fransa mali istiker olur uzerinde parcayi baktigindada anlarsin bence parcayi sen al sonra birine taktir

grkmC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maslakta ön balataların çifti 50ytl orj. LUCAS marka garantili ürün
I$çilikle yine 100ytl civarına gelecektir.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
zaten orjinal balatası lucas çıkıyor üstünden işçilik dahil 80 ytl civarında tutar .

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

80 ytl ben geçen değiştirdim.