Corsa c far yardım yenı opelcıye

ccbilgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yenı arac aldım ve sıze bır sorum var corsa c 2001 1.4 comfort 3 kapı ben buna corsa 2003 farı depo marka 1 takım far almak ıstıyorum sızce olurmu. 2003 ve 2000 modellerin farları arasında farklılıkları bılen varmı olurmu olmazmı sizce, olmama sebebı far ayar motorumu yoksa kulaklarımı yoksa olurmu 2003 sonrası daha hos duruyor sonucta bende degıstırmısken 2003 takıyım dedım farı ınternetten sıparıs verıcegım ıcın cok deneme ımkanımda yok. Cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun olmaz sıkıntısız takılır. Farkları birinde uzun kısa H7dir birinde uzun H1 kısa H7dir. Fazladan 1 takım h1 ampul alman gerekebilir. Yanlız deponunun iki çeşidi var biri ayar motoruyla birleşikşekilde diğer çeşidini bilmiyorum ya kendi far ayar motorlarını takıyorsun yada motor taklmıyor.

ccbilgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim yardımın için alıyorum bakalım sonucu yazıcam burda fotoyla gelince.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki neden farları yenilemek istiyorsunuz sonuçta kalite olarak depo tyc gibi taiwan malları valeo bosch gibi farların yanına yaklaşamazlar

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
depo yerine çıkma valeo veya gm tercih edebilirisniz aydınlatması iyi değil ve bildiğim kadarıyla far ayarı tam yapılamıyor.