corsa c direksiyon

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgeaydos' Alıntı:
2004 model garanti falan bitti
olsun herşeye rağmen opelciyiz
onu herşeyiyle seviyoruz

Bende de 2004 model Corsa var, Direksiyon probleminden dolayı garantiyi 3 yıla uzattı Genel Müdürlük.

VE ŞUANDA BU PROBLEM TAMAMIYLA ÇÖZÜLDÜ, HEMEN YETKİLİ SERVİSTEN RANDEVUNUZU ALIN VE SORUNSUZ DİREKSİYON KUTUNUZA KAVUŞUN DERİM...

Ben 3 defa değiştirdim... :D

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı ses sorunu bende de var ve aracım garantili ancak servise her gittiğimde sürekli aracınızda sorun yok cevabıyla karşılaşıyorum. artık kafayı yemek üzereyim. bırakın sorunu çözmeyi servis daha sorun olduğunu kabul etmiyor. nasıl bir yol izlemeliyim bana yardım edermisiniz?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafagokay' Alıntı:
Bende de 2004 model Corsa var, Direksiyon probleminden dolayı garantiyi 3 yıla uzattı Genel Müdürlük.

VE ŞUANDA BU PROBLEM TAMAMIYLA ÇÖZÜLDÜ, HEMEN YETKİLİ SERVİSTEN RANDEVUNUZU ALIN VE SORUNSUZ DİREKSİYON KUTUNUZA KAVUŞUN DERİM...

Ben 3 defa değiştirdim... :D

Nasıl oldu bu olay biraz açıklık getrebilirmisin,benimki agustos 2004 girişli,sen kutuyu değiştirmeye gittiğinde garantin dolmusmuydu,ve hangi serviste yaptırdın bunları.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150--200 arasında kayserıde yapan yer var YÜKSELİŞ DİREKSIYON

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 modellerin garantileri (direksiyon kutusu na özel sadece) 3 sene ye çıkarıldı benimkide 3 kere değişti. şeytanın kulağına kurşun son takılan da halen sorun çıkmadı.. faka ince bi nokta war bu konuda sadece direksiyon sütunu arızalı olanların dikkatlice incelenmessi gerekiyo yani sağlam kutuyu değiştirmesinler. iyi bi usta lazım ....

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan83' Alıntı:
arkadaşlar 2004 modellerin garantileri (direksiyon kutusu na özel sadece) 3 sene ye çıkarıldı benimkide 3 kere değişti. şeytanın kulağına kurşun son takılan da halen sorun çıkmadı.. faka ince bi nokta war bu konuda sadece direksiyon sütunu arızalı olanların dikkatlice incelenmessi gerekiyo yani sağlam kutuyu değiştirmesinler. iyi bi usta lazım ....
Bunu neye dayanarak söylüyorsun?Öyle ise yarın hemen giderim servise?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi servisi aradım eğer bakımlarınız yetkili serviste yapılmış ise opel türkiye ile görüşülüp çözüm buluyoruz dediler yarın için randevu aldım bakalım ne olacak.

bilgeaydos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimki 2003 ekim çıkışlı yani dolmuş oluyo 3 yıl. bir de bi kere özel servise götürdük ama sadece bakımı yapıldı başka bişeye ellenmedi. sizce bende söylesem yardım ederler mi? haberim yoktu 3 yıla çıktığından yoksa daha önce giderdim.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgeaydos' Alıntı:
bizimki 2003 ekim çıkışlı yani dolmuş oluyo 3 yıl. bir de bi kere özel servise götürdük ama sadece bakımı yapıldı başka bişeye ellenmedi. sizce bende söylesem yardım ederler mi? haberim yoktu 3 yıla çıktığından yoksa daha önce giderdim.
Önemli olan servis bakımlarını (15,30,45 bin vs) bunları yetkili serviste yaptırmak benden sana tavsiye hangi bakımını yaptırdıysan git yetkili serviste tekrar yaptır,adam yağ,filtre yani değişecek parçalarıda takmaz sana verir sende bir sonraki bakımda onları kullanırsın.