Corsa c Direksiyon esp'si Hakkında acil yardım...Uzun yola cıkmam lazım,gidemiyorum..

xxerayxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda dün direksiyon sağa sola dönerken tak tak diye dişliler sürtmeye başladı.Kronik arızası olan direksiyon kutusu diye düşündüm.Bugun Ümraniye sanayiye gittim ve direksiyon kutusu olmaya bilir,esp arızadırı dendi.Direksiyonu döndürüyosun fakat lastiği döndürmüyo,Ve cevirirken tak tak diye ses geliyo,bazende hiç dönmeden kitlenip kalıyor.Bostancıda bunun tamirini yapan yerler varmış?Bilen varsa lütfen yardımcı olsun uzun yola cıkmam lazım acilen yaptırmalıyım..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon pompasının fişini çıkartıp takın. soketinde sıkıntı olabilir...

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda dün direksiyon sağa sola dönerken tak tak diye dişliler sürtmeye başladı.Kronik arızası olan direksiyon kutusu diye düşündüm.Bugun Ümraniye sanayiye gittim ve direksiyon kutusu olmaya bilir,esp arızadırı dendi.Direksiyonu döndürüyosun fakat lastiği döndürmüyo,Ve cevirirken tak tak diye ses geliyo,bazende hiç dönmeden kitlenip kalıyor.Bostancıda bunun tamirini yapan yerler varmış?Bilen varsa lütfen yardımcı olsun uzun yola cıkmam lazım acilen yaptırmalıyım..

Corsa c lerde esp yok ki, eps dir o. (Başka ustaya esp arızalı felan derseniz yanlış yerle uğraşmaya çalışırlar, onun için söylüyorum.)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen EPS diye geçer. Elektro-servo direksiyon anlamına gelir. ESP derseniz yanlış yerleri kurcalarlar. Geçmiş olsun.

mechul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu eps tam bela bendede sağa çevirirken ötüyo inceden sıfırı 1800 tl fiyat aldım çıkması 700 dediler kartal sanayide yapıyolarmış 150 tl ye bu arda bende ümraniyedeyim nerdesiniz siz ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

eaispanyol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bendeki sıkıntıda şöyle enteresa. Direksyon sağa zor dönüyor. Sola normak gibi. Birde direksyonu kendimize doğru çektince tak diye sola atıyor direksyon kendini. Genel kullanımda da direksyon nasıl anlatayım sert gibi. Yüksek hızda şeritte kalmakta zorlanıyorum neredeyse. Virajda kendini toplamıyor gibi gibi...