Corsa c cd çalar

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xxxxx

Son düzenleme:

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar detaylı yardımcı olur ben var diye biliyorum..ama opelin modelleri pahalı o yüzden opel harici bir cd çalar alıp takman daha makul olacaktır fiyat açısından....opelin çıkma cd çalarını bulursan ancak o zaman makul bir şey olur...

bunun dışında benim sana önerim kasetçaları hiç değiştirme güzel bir mp3 çalar+ sony kaset adaptörü ile oldukça kaliteli müzik dinleyebilirsin maliyeti de 100tl yi geçmez... sürekli cd yapma derdin olmaz mp3 çalara şarkıyı atıp kullanırsın 100lerce şarkıyı dinlersin cd değişmeden boş cd aramadan...

banistercaq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Onur, ben çözümü mp3 ve bluetooth lu sony cd çalar alarak çözmüştüm, örnek olarak fotoğrafını koyayım.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd 30 cd70 gibi teypler var orjinal cd calar,kaset çalarda arkadaşın dediği gibi kaset adaptör sistemi yapabilisin ben öyle kullanıyorum beni idare ediyor ama şöle bişi var kesinlikle ipod takmayın nefret edersiniz ses çok kötü bence.Düzgün mp3 ile güzel ses almanız mümkün. Tabi teyp çerçeveleri alacağın teybe göre değişir duble din de takabilrsin ekranlı.

stranger_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende 2006 corsa c var onda da aynen kasetçalar vardı şoka girdim.bu modelde hala nasıl cd çalar olmaz diye,neyse bir arkadaş modifiye edecekti arabayı orjinal cd çaları bana uygun sattı,kasetçaları söküp aynı yere tak cd çaları taktık sorun yok fakat şarkıların adları yazan ekranın güncellenmesi gerekiyor,onun için ayrıca iş çıktı yani.

umitemi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yeni cd calar almani tavsiye ederim. tabi birde teyp cercevesi alman gerekli

rockshox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cd Çalar

merhabalar... Corsa C için pioneer cd çalar taktırmayı düşünüyorum direksiyon kumanda kiti ile birlikte buldum fakat arıza lambası yaktırır mı bilgisi olan varmıdır ?

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar... Corsa C için pioneer cd çalar taktırmayı düşünüyorum direksiyon kumanda kiti ile birlikte buldum fakat arıza lambası yaktırır mı bilgisi olan varmıdır ?

Arıza lambası yaktırmaz ama direksiyon kumandasını kullanamayabilirsiniz onun için özel bir aparat gerekiyor bilginize...