corsa c bilgi ekranı

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 1.7 dti aracıma bilgi ekranı(dış sıcaklık,tarih,saat) takmak istiyorum ancak bağlanabilir mi yapan arkadaşlar var mı varsa yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler..

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oluyor ama Teypi Göremesiniz.sadece saat tarih ve dış sıcaklığı gösterir.ayrıca ekran almakla bitmiyor.ekran için şapka denilen plastik parça ve orta havalandırmanın çerçevesininde değişmesi gerek ekran hariç o plastik parçalar gene 250-300 tl tutar.

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oluyor ama Teypi Göremesiniz.sadece saat tarih ve dış sıcaklığı gösterir.ayrıca ekran almakla bitmiyor.ekran için şapka denilen plastik parça ve orta havalandırmanın çerçevesininde değişmesi gerek ekran hariç o plastik parçalar gene 250-300 tl tutar.

teyp görünsün istemiyorum zaten orjinalı kullanmıyorum.o plastik dediğiniz parçalar çıkma bulurum fazla tutmazda önemli olan bağlantının yapılabilmesi birsürü yere sordum çok zor diyorlar büyük ihtimallede olmaz diyorlar.

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel...

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne Ögrenmek İstiyorsun Bana Sorabilirsin.Evet oluyor ekran ekrana elektrik + dış sıcaklık göstergesinin kablolarını baglandınmı çalışır.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Onur bağlarsın sıkıntı yok.
Ekran araçtan bağımsız çalışıyor evde bile çalıştırırsın.
Ekran ve pin bağlantıları konusunda yardımcı olabilirim.
Ekran altaki ekran pin listesi de altında zaten birlikte geliyor
Şapka ve dış scaklık için bi termostat alıp takman yeterli.
Orj radyo takarsan radyo bilğilerinide görebilirsin ekranda.

img6741j.jpg

onurgunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkür ederim kime sorsam olmaz dediler buna opelcilerde dahil ve bana saçma geldi çünkü bağımsız bir ekran zaten orjinal teybinde sıcaklık gösteriyordu buda termostat ve bağlantısı var demektir teyp soketine giden kablolardan termostat kablosunu bulup takmak ve elektrik vermek yeterli olucaktır diye düşünüyordum ve açıklamanızdan sonra kafamdakiler dahada netleşti ve kesin olabiliceğine emin oldum ekranı çıkma düşündüğüm için pin listesi olmayacaktır o konuda yardımcı olursanız sevinirim vede şapkayı aldıktan sonra sadece kablo geçiş yeri açarak o bendeki mevcut yere şapkayı monte edebilirim gibi geliyor