CORSA C BEYAZ KADRAN ÇALIŞMASI (sıfır maliyet)

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel çalışma tebrikler :)

eline sağlık , güzel çalışma :good:

Arkadaşlara katılıyorum, burada en önemli detay kagıdın kalitesi, çünkü çok ısınan bir ortama takılıyor

teşekkürler.

internetten direk olarak mi buldunuz bu ornegi yani pc ye kaydedip print mi ettiniz... ben bulamadim yoksa yapmayi cok istiyordum.... bu arada cok hos olmus gule gule kullanin...

öncelikle internetten hazır buldum ancak boyut yönünden sıkıntı oldu. scanner ile taramak daha iyi çözüm oldu.

yeni dışardan geldim şu an. aydınlatma fazla bile geliyor. gözü yormamak için reosta düğmesinden ışığı biraz kısmak gerekiyor. kullandığım kağıt ısıya ne kadar dayanıklı olacak, onu ileriki günlerde göreceğim. konu ile ilgili gelişmeleri burada yazacam.

Son düzenleme:

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ampüllerin ısısından ve yazın scaktan deforme olmaz ise süpper olmuş.
Farklı opsiyonlar yapılabilir. Beyaz yerine opc tarzı bişey yapsaydın bide.

opc tarzı da olabilir, bir de aşağıdaki gibi yapma düşüncem var.

Tachoscheibe_Tachoblende_Meriva_Corsa_C.jpg

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Levent eline sağlık süper olmuş.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu güzelmiş ama 300 yapan corsa varmı:confused:
kadranın sonunda yazan kilometrenin arabanın yapıp yapmaması fabrikalar için bile önemli değilken, ben yapmışım çok sayılmaz. bazı fabrikalar arabalarının 1.6 motorlu versiyonuna da 260 kadran koyuyor, 2.0 lt. versiyonunu da. belki fazla kadran üretip maliyeti artırmak istemiyor olabilir ama onlarda komik kalıyor. ayrıca bu şekilde kadran yapacam derken 300 km.'ye kadar yazacağımı söylememiştim. sadece saat 6 şeklinde başlaması benim gözüme hoş geliyor.

Son düzenleme: