Corsa C Aynamı Çaldılar

thunderfury

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Dün sokakta duran 2005 model Corsa C arabamın elektrikli sağ dış ayna camını çalmışlar. Malesef kim, nasıl, ne zaman yaptı bulamadık.

Yeni ayna bakıyorum fakat hiç orjinal bulamadım Spy, BSG vs modelleri gördüm, tam olarak uyum sağlar mı sizce bunlardan birini alsam?

Camın söküldüğü yerde 2 tane kablo var, onun harici birşey yok, kendim takabilir miyim sizce?

ababanov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Dün sokakta duran 2005 model Corsa C arabamın elektrikli sağ dış ayna camını çalmışlar. Malesef kim, nasıl, ne zaman yaptı bulamadık.

Yeni ayna bakıyorum fakat hiç orjinal bulamadım Spy, BSG vs modelleri gördüm, tam olarak uyum sağlar mı sizce bunlardan birini alsam?

Camın söküldüğü yerde 2 tane kablo var, onun harici birşey yok, kendim takabilir miyim sizce?

öncelikle geçmiş olsun diyelim. yani çalıp gittiklerine göre sizde alıp takabilirsiniz diye düşünüyorum. servisler dünya para alır ona orj ürün diye getirirler

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Merhaba , o iki kablo aynanın ısıtmasının kablosu sökümü ve taklışı gayet kolay, aşağıya lnk bırakıyorum astra h aracım için kendim aynı markanın camını aldım. Gayette memnun kalmıştım.

https://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-corsa-c-sag-elektrikli-dis-dikiz-aynasi-cami

thunderfury

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederim, aldım aynayı. taktımda fakat eskisi gibi olmadı sanki langur lungur oynuyor. sadece göbekteki topuz tutuyor gibi. yandaki metal aparatların ne işe yaradığını da anlayamadım. metal aparatları ayna arkasındaki yerlerine takıyorumda aynanın yerleştirildiği yerde o metallerin gireceği bir yer yok gibi.