Corsa C & ASTRA GSI

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm oncelıkle HERKESE ıyı bayramlar.opel servısınde calısan bır arkadasımın elınde 95 model astra gsı dohc motoru var parcalar motor,sanzuman,beyın,benzın pompası,akslar yanı yurutebılecek hersey var elınde dusuncem bunları benım araca takmak aracım corsa c 1.3,aklıma takılan opel servısınde bu ıslem yapılsa sonucunda yasaya bılecegım problemler ??onlarla konıstugumda arabanın gayet ıyı yuruyecegını ve sorun olmuyacagını soyledıler sızınde fıkrınızı almak ıstedım?? NASIL OLUR NE DERSINIZ

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir şekilde takmazsın motor güçünün yüzde 20 sin koyabilirsin ondan sonrası olmaz birincisi bu ikincisi ise arabanın motoru arabanın yaşı ile aynı olmalı ya da yaşından büyük olmalı o yüzden tüvden gecmez aracın !!

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor corsa cye cuk diye oturuyor.fakat aracın dizel oldugu için ancak dizel motor takabilirsin.benzinli takamazsın.ancak benzinli corsa bulup takabilirsin.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl olur bide ben soylıyım , aracın artık 100 lıraya 700 km değil, 350 km falan gıtmeye baslar. o da dıkkat edersen :D

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c motoru komple cıkıcak yerıne gsı motoru takılacak.sadece sormak ıstedıgım bu araba sorunsuz bı sekılde yururmu sızlerın yanı aramızdan deneyımlı bır arkadasın cevap vermesını ıstedım tekrar tesekkurler