Corsa C Arka Çamurluk Çıtası !!!

djgoldıe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarım mrb lar... İhtiyacım olan bir parça için sizlere danışmak yardım almak istedim...

Şöfor arka marşpiyelli çamurluk çıtası lazım resimdeki kırık olan parçadır bu gün ikitelli atatürk oto sanayiye gittim ama bulamadım malesef elinde olan var ise bana yardımcı olur ise yada tanıdık parçacısı olan fiyat öğrenme şansı olan var ise çok sevinirim o parça olmadan çok sırıtıyor araç çünki..

NNOT.jpg

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisden alabilirsiniz,fiyatı yaklaşık olarak 70-80 tl civarı.Montajı ile birlikde 100 tl tutar.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü aracıma bakım yaptırmak için sanayideydim ve parçacıya uğradım, gitmişken bu marşbiyerli tiplerin çamurluk plastiklerinin fiyatını sordum, aracıma orjinal marşbiyer takıcam ve bu parça banada gerekli :) parçacı sistemden inceledi ve 100 lira üzerinde bi fiyatı olduğunu söyledi ama benim aracım makyajsız tip, biraz farklı sizinkinden sanırım.

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü aracıma bakım yaptırmak için sanayideydim ve parçacıya uğradım, gitmişken bu marşbiyerli tiplerin çamurluk plastiklerinin fiyatını sordum, aracıma orjinal marşbiyer takıcam ve bu parça banada gerekli :) parçacı sistemden inceledi ve 100 lira üzerinde bi fiyatı olduğunu söyledi ama benim aracım makyajsız tip, biraz farklı sizinkinden sanırım.

Dediğiniz parça aynı ama,serviste 118 tl liste fiyatı var,%25 iskonto yapıyorlar.Makyajlı yada makyajsız olsun farketmez.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz parça aynı ama,serviste 118 tl liste fiyatı var,%25 iskonto yapıyorlar.Makyajlı yada makyajsız olsun farketmez.

Aslında netten yansanayi olanınında buldum ama benim aracın arka tamponunda biraz renk solması var, çamurluk ağızlarını değiştirsem marşbiyer ile ikisi uyum sağlar ama tamponun rengi soluk kalacak. :(

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam önlerde sıkıntı yok da arkjaları hiç bir türlü yan sanayi yok. Hatta yan sanayi üretim yapan fabrikalar bile üretmemiş.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Link bulmaya çalışıyorum bulursam paylaşıyım sana.