Corsa C angel için Junyan mı Sonar mı?

Sonar mı ? Junyan mı ?

• Sonar

Oy: 18 64.3%
  • Junyan

Oy: 10 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

mstfmst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angel almak istiyorum yalnız sonarmı junyanmı karar veremiyorum. Sonarın tipi daha çok hoşuma gidiyor ancak far motoru uygulanamıyor. Junyanda far motoru birebir oturuyormuş.

Xenon için junyanlarda leke yapıyor diyorlar Sonarlarda şikayet pek duymadım.

ancak hala karar veremedim. Görüşlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.
aracımda 3.yıla girdi sonar angel var far motorumda gayet güzel çalışıyor tek sıkıntım opellerin orijinallerinde olan kronik sorun sonardada oluyor kılcal çatlamalar

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda 3.yıla girdi sonar angel var far motorumda gayet güzel çalışıyor tek sıkıntım opellerin orijinallerinde olan kronik sorun sonardada oluyor kılcal çatlamalar

sonarda far motoru nasıl uyguladınız acaba?

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana sorarsan ne sonar ne junyan ikiside beş para etmez ben junyan kullanıyorum tavsiye etmiyorum görünüş olarak güzel far ayar tutmuyor. bu arada ben bir bucuk sene önce almıştım 250 tl aksaraydan sıfır şimdi sorsan daha ucuzdur bence

mstfmst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekstra hiç bir çaba göstermedim fakat mevcut motorları kullanıldı sonradan motor vs. birşey almadım farların gelmesi için aracım yetkili serviste 4 gün bekledi gelirgelmez bağlandı.far motorumda aktif durumda teslim aldım.

DH303

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
junyan kullanıorum farların buhar yapmasından baska hıcbır problemı yok. şekil olarakta sonara on çakar. 1 hafta oncealdım taktırması dahıl 400 e patladı bana

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
junyan kullanıorum farların buhar yapmasından baska hıcbır problemı yok. şekil olarakta sonara on çakar. 1 hafta oncealdım taktırması dahıl 400 e patladı bana

buğu olayı etkiliyormu. ne kadar zamanda geçiyor kışın nasıl olacak yani angel + xenon almayı düşünüyorum ama buğu, olayı baltalıyor.
tavsiye edermisin ??

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
baltalamasın... :D buğu yapmıyor bende hiç, garanti olsun diye farların etrafına silikon da çekersin hiç bir problem olmaz.

DH303

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bugu olayı cok prolem deıl aslında cunku farları yaktıgında sıcaktan bugu falan kalmıo:Dsadece farları kapadıgında buhar oluo oda etkılemıo yanı.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben farlar geldikten sonra kendim tehlikeli olan yerlere şeffaf silikon çektim. Dün iş yerinde yangın hortumu ile su tuttum buğu filan yok :)