Corsa C Anahtar Kumanda Pili

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:) 30 sn geçerse kumanda ile arabanı senkronize etmen gerekir, aç kapa yapması, otomatik cam kaldırma, çift kilit vs işlevleri için işte..

30 sn geçerse, senkronize için, anahtarı kontağa tak 1 konumuna getir, 30 sn süre ile kapama tuşuna basılı tut, bu süre sonunda kapılar kilitlenip açılacak, senkronize tamamdır...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa butun problem senkronizasyonmuş... 6 yıllık pıllerle tam gaz devam

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ah be melih :D :D

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) 30 sn geçerse kumanda ile arabanı senkronize etmen gerekir, aç kapa yapması, otomatik cam kaldırma, çift kilit vs işlevleri için işte..

30 sn geçerse, senkronize için, anahtarı kontağa tak 1 konumuna getir, 30 sn süre ile kapama tuşuna basılı tut, bu süre sonunda kapılar kilitlenip açılacak, senkronize tamamdır...

bu olay benim araçta olmuyor neden bir türlü okutamadım anahtarı arabanın dibine gitmeden kumanda iş görmüyor deli edecek beni

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kumanda araca yakınken çalışıyor, uzaklaşınca çalışmıyor ise pilinizi değiştirin

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut pilde yeni hatta eski bili bitik diye değiştirdim 2 pil arasında pek fark yok valla anahtarı okutsam belki düzelir ama okutmayıda basaramadım
arabanın kontadını acıp 1 konumuna getirip 2 tuşada aynı anda basık okutmayı denedim olmadı kapatma tusuna baştım olmadı anlamadım bu işi

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kumandadaki tuşa bastığında üzerindeki ışık yanıyor mu?

kumanda içinde metal kısımlarda oksitlenme olmuş olabilir diye soruyorum, pas sökücü sprey sıkarsın geçer,

OPEL_2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki ısıksız model abi kumanda calısıyor fakat arabanın dibine gelmeden acmıyor cekme alanı kısa kumandayı arabaya okutmaya calışıyorum tum yöntemleri denedim okumuyor okuyunca kapıları kitleme meselesi bende olmuyor