Corsa C alman Style Ofsetli Jant

corsafacan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman sorun yok kolay gelsın avcılardaki yerin işletmecisi Önder UZUN selamımı söylersin calibracı cengiz dersin indirim yaptırırız biraz :D ben de ona bırakacağım aracı çamurluk açtırmak için

Teşekkür ederim abi. ağırlık sorun olmasa yay amortisör gibi şeyleri almanyadan getirtme imkanım olacak aslında, birde başka projem var bakalım yeni yeni başlıyouz bişeylere tekrardan.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim abi. ağırlık sorun olmasa yay amortisör gibi şeyleri almanyadan getirtme imkanım olacak aslında, birde başka projem var bakalım yeni yeni başlıyouz bişeylere tekrardan.
rica ederim benim ebaydan devamlı parça alan bir arkadaşım amortisör ve yay için sorun olmaz gümrüğe takılmaz demişti, araştır istersen ebayda cok ucuza guzel parçalar var ,bir de dediğim gibi avcılar işi için bana mesaj atarsın ben konuşurum onlarla o servise 2 araç yaptırdık su an bir aracımız da hala orada 10 gündür o kadar indirim hakkımız olsun değil mi ayrıca benim aracı da yapacaklar...

corsafacan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim benim ebaydan devamlı parça alan bir arkadaşım amortisör ve yay için sorun olmaz gümrüğe takılmaz demişti, araştır istersen ebayda cok ucuza guzel parçalar var ,bir de dediğim gibi avcılar işi için bana mesaj atarsın ben konuşurum onlarla o servise 2 araç yaptırdık su an bir aracımız da hala orada 10 gündür o kadar indirim hakkımız olsun değil mi ayrıca benim aracı da yapacaklar...

almanyada yasayan akrabalarım var devamlı gıdıp gelıyorlar ama sımdı bavul agırlıkları cok onemlı benım zamanımda ben tup bası sırtıma alıp gelıyordum ama sımdı cok sıkıntı cıkarıyorlar agır parcalar sorun oluyor, dırek buraya ebay dan getırtme olayına da pek sıcak baıkmıyorum, ızmır gumrukte el koyulan bı aletı kurtarmak ıcın 4 ay ugrasmıstım =)

avcılar ısı ıcın once senı bulucam abı =) bu arada onlar folyo kaplama yapıyorlarmı?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyada yasayan akrabalarım var devamlı gıdıp gelıyorlar ama sımdı bavul agırlıkları cok onemlı benım zamanımda ben tup bası sırtıma alıp gelıyordum ama sımdı cok sıkıntı cıkarıyorlar agır parcalar sorun oluyor, dırek buraya ebay dan getırtme olayına da pek sıcak baıkmıyorum, ızmır gumrukte el koyulan bı aletı kurtarmak ıcın 4 ay ugrasmıstım =)

avcılar ısı ıcın once senı bulucam abı =) bu arada onlar folyo kaplama yapıyorlarmı?
bazen aksilik oluyor haklısın,
bahsettiğimiz yer sanırım folyo işi yapmıyor,onlar kaporta boya ağırlıklı çalışıyor .

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracımı alman stilinde düzenlemeyi uzun zamandır planlıyorum, fakat hep bu istegim düşünce, fikir babında kalıyo. acaba aracın yürür aksanında herhangi bir problem oluştururmu diye? eger bu planını gerçekleştirebilirsen senden foto ve sürüş izleniminlerini bekliyoruz.bu arada alttaki siyah göbekli jant gerçekten mükemmel...

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu işlemi yapınca bi foto paylaşta bu işlemi bende yapmayı düşünüyorum astra h için :D

corsafacan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapıyım sıze satarım =)

saç jant buldum 2 takım, 14" yapıyorum 185 55 14 lastık arıyorum :D
bence yapcak olan arkdaslar hıc dusunmeyın lastık harıc malıyetı 250 tl falan olcak herhalde, arkaları 4 cm dısarı cıkarım 5 cm kadar da genısletıcem, onler yarı yarıya daha az olucak dıye planlıyorum.
suanda maası ve uygun zamanı beklıyorum :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapıyım sıze satarım =)

saç jant buldum 2 takım, 14" yapıyorum 185 55 14 lastık arıyorum :D
bence yapcak olan arkdaslar hıc dusunmeyın lastık harıc malıyetı 250 tl falan olcak herhalde, arkaları 4 cm dısarı cıkarım 5 cm kadar da genısletıcem, onler yarı yarıya daha az olucak dıye planlıyorum.
suanda maası ve uygun zamanı beklıyorum :D

14 jant seçmen güzel olmuş, çünkü orjinalleride 14.ama lastik ebat degişim metreden hesap edersen 185 60 14 boyutunda lastik kullanman daha yerinde olur.yani bu ölçüdeki lastikte 60 yanaktaki % yüzdelik sapma daha az.aracın için daha ideal olur.tabanı daha fazla geniş tutarsan lastikteki içe dogru olan kavis dışa dogru yaklaşacagından bu resimdeki görünümü elde etmen zorlaşacaktır tahminim. yada jantın taban genişligini artırmalısın. o zamanda daha fazla orjinallikten sapma olur vede daha fazla yakıt tüketimini beraberinde getirir verim alamassın gibime geliyo.