Corsa C 1.8 GSI nasıldır?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sunroof gercekmi? acıklamalarda yazmamıs bana cakma bi uygulama gibi geldi :) forumda birinde vardı hatta gercek gibi duruyordu :)
Gerçek sunroof bu, elektrikli. ;)

İlanlarda başka GSI'larda da var, sanırım standart donanım bunlarda.:rolleyes:

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizde sürekli parça mevcut oluyor, yurtdışındanmı getirtiyorsunuz?

Bu arada bilgilendirme için teşekkürler.

Pek biraz daha olmuyor işte. :D D kasa Sport bi Corsa 28.000 den başlıyor ki; C kasa nedense daha bi güzeldir.

23 lere filan corsa d çok görüyorum.

Bu arada gsi larda sunroof standart.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
23 lere filan corsa d çok görüyorum.

Bu arada gsi larda sunroof standart.

2007 - 2008 Essentia bi D kasa için haklısınız, ancak bu araç tek kapılı ve GSI, D kasadaki muadili Sport olduğundan 28.000 ve üzeri sözkonusu.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yaramaz. çok yakar az kaçar. Ha proje aracı olacaksa motor hacmi için alın derim. Onun dışında ne perf, ne tüketim ne de dier beklentilerinizi karşılar.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yaramaz. çok yakar az kaçar. Ha proje aracı olacaksa motor hacmi için alın derim. Onun dışında ne perf, ne tüketim ne de dier beklentilerinizi karşılar.

Performans konusunda iddialı bir araç olmadığını daha kullanmadan araştırmalarımız sonucu anladık, araç hakkında zamanında test yapan oto dergileri bile performansını düşük bulmuşlar, ancak bu araçta eksantrik ve yazılım olduğu söyleniyor, Mantzel yada Dbilas gibi bir marka parçalar kullanılmış ise farkı olduğunu düşünüyorum. 1.4 Comfortlara göre fiyatı çok farklı olmamasına karşın donanımının çok iyi olması cezbediyor işte. :)