Corsa C 1.8 GSI nasıldır?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yakın bir arkadaşıma uzun zamandır araç arayışındayız, farklı farklı araçlara baktık, kendiside Corsa C sever biri olduğundan kararımız Corsa C almak, ancak linkteki araç çok ilgimizi çekiyor ve C kasa GSI lar hakkındada hiç bir bilgimiz yok, aranızda daha önceden kullanıcısı olan, yada GSI'lar hakkında bilgisi olan varsa yardım istiyoruz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-turkiye-de-tek-150-ps-119093804/detay/

İzmir'de ikamet eden arkadaşlardan bu aracı tanıyan, gören felan varsa onların fikrinide alabilirim. :D

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gri ve İstanbul'daki siyah için pazarlıklarımız sürüyor. Yokmu fikri olan? ;)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Konu benzinli olunca pek bir fikrim olmuyor :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu benzinli olunca pek bir fikrim olmuyor :)
Bu arabalar hakkında pek kimsenin fikri yok sanırım. Türkiye'de çok azmış zaten.:confused:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu arabayı canlı olarakta gordum sırf o jantlar ıcın bıle alınır cok guzel bı arac bence sadece sıkayet ettklerı 1.8 de az perf. dıyolardı ama acıklamalarda egzntrık felan dıyo bence gıdısıde guzelleşmıstır bunun bu araca baktırın eger sıkıntısı yok ıse bunu alın derım

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu arabayı canlı olarakta gordum sırf o jantlar ıcın bıle alınır cok guzel bı arac bence sadece sıkayet ettklerı 1.8 de az perf. dıyolardı ama acıklamalarda egzntrık felan dıyo bence gıdısıde guzelleşmıstır bunun bu araca baktırın eger sıkıntısı yok ıse bunu alın derım

Bu gri eksantrikli olan araç daha önceden Ankara'daydı. Oradaki sahibide eksantrik yazılım felan yürürü iyi diyordu, zaten biz çok fazla beklentili olarak yaklaşmıyoruz GSI'a. 1.8 125Hp olmasına karşın söylenildiği üzere çok performanslı bir araç değil. Lakin donanımı çok iyi, 6 Airbag, Sunroof, Dijital klima, Oem GSI Jantlar felan çok cezbedici, henüz tam olarak karar vermiş değiliz, bakalım kısmet artık. Teşekkürler.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi in kucuk dokunuslar ile neler yapilabildigini cok iyi biliyorum.. perf. amacli alinabilecek bir arac..
yurt disi ornekleri de mevcut..

isteyen olursa, elimde de gsi ye de uygun ozel celik 3.5 kg hafif volan da var.. ivmelenmede inanilmaz derecede + saglar..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94963

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tipi ve donanımı güzel ama eski eskidir.

Bİrazdaha üzerine koyup corsa d lere bakın derim.

SOnuçta eski kasa ve çok küçük.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi in kucuk dokunuslar ile neler yapilabildigini cok iyi biliyorum.. perf. amacli alinabilecek bir arac..
yurt disi ornekleri de mevcut..

isteyen olursa, elimde de gsi ye de uygun ozel celik 3.5 kg hafif volan da var.. ivmelenmede inanilmaz derecede + saglar..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94963
Sizde sürekli parça mevcut oluyor, yurtdışındanmı getirtiyorsunuz?

Bu arada bilgilendirme için teşekkürler.

Tipi ve donanımı güzel ama eski eskidir.

Bİrazdaha üzerine koyup corsa d lere bakın derim.

SOnuçta eski kasa ve çok küçük.

Pek biraz daha olmuyor işte. :D D kasa Sport bi Corsa 28.000 den başlıyor ki; C kasa nedense daha bi güzeldir.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gri eksantrikli olan araç daha önceden Ankara'daydı. Oradaki sahibide eksantrik yazılım felan yürürü iyi diyordu, zaten biz çok fazla beklentili olarak yaklaşmıyoruz GSI'a. 1.8 125Hp olmasına karşın söylenildiği üzere çok performanslı bir araç değil. Lakin donanımı çok iyi, 6 Airbag, Sunroof, Dijital klima, Oem GSI Jantlar felan çok cezbedici, henüz tam olarak karar vermiş değiliz, bakalım kısmet artık. Teşekkürler.

o sunroof gercekmi? acıklamalarda yazmamıs bana cakma bi uygulama gibi geldi :) forumda birinde vardı hatta gercek gibi duruyordu :)