Corsa C 1.4cc Dbilas by.....Memo..

OpelTeam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atolyebukalemun.com
SERKAN_61' Alıntı:
yeni motor alıpda takmak çok zor be abii bzim burdakiler yani trabzonda pekde anlayan yok bunu yapabilecek sizn kadar şanslı değiliz:)
arkadaşım yazın büyük bir ihtimalle trabzondayım tatile ozaman görüşür neler yapılabilir ayrıntılı bir konuşuruz.....

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
Aracın jantlarına bittim...Çook güzeL bi çaLışma oLmus ;)

inşaLLah kazasız beLasız sürersin ;)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H.MEMO' Alıntı:
Herkese yeniden tskler....SERKAN...eger bu motoru...modifiye etmege cesaretin yoksa....Opelin..daha buyuk motorlarini kullanabilirsin...yani...Z16xe (109ps)...Z18xe(125ps)...Z20xe(160ps)..turbolusu(197ps)..sadece...son..iki yazdegim motorlari...Corsaya otutman icin cok buyuk problem yasaniyor..en cok ta elektriklerinde.....:((....en onemliside cok pahaliya cikiyor...PZERONERO...son bursaya 20-25/12/06...yani Yeni yildan biraz once Geldim...Belki gormusundur...Yildirimin...oralarda...:p...

tamam ya, yildirim bizim orasi, gordum seni evet :) inş. bir daha geldiğinde gorusur tanisiriz

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki Pzeronero neden olmasin..:p.....sen acaba bi body tuning dukkanindami calisiyosun...yildirimda...yildirim belediyesinin..alt tarafinda...o ana caddede...(maslak)tuning emin degilim.....herneyse...Bursaya...cok selamlar...oraya geldigimde...goturursun..beni...kapisma yerlerine...:pPP

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Ermannn Dbilas Ermaaaannnn.. :cry:

Bu arada Corsa çok sıkı olmuş,Tebrik ederim arkadaşım.. Arabasına aşık olmak bu demek işte :good:

kalp kalbe karşıymış yavuz abi aynen bende erman abiye göre bi arkadaş geldi dedimm :alkis:

opelim .net ailesine hoşgeldinizz
arabanız çok tatlı olmuş kazasız belasız sürüşler güle güle kullanın

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeniden Herkese Merhaba.....Arabada bazi Degisiklikler yaptim 1)DENSO IRIDIUM IK20 buji ...2)on tamponun...siyah plastik alt kismini....GSI..siyah plastigiyle degistirdim..sonuc fena durmadi...en kisa zamanda Foto..gondericem.....altta gonderdigim foto...egzantrikleri ayarlama disleri (tam olarak ismini bilmiyorum!!)....Dbilas'tir...

dsc00874wa1.jpg

Inaniyorumki...arkadasim..SN 168'e...eger dereceli Egzanrikleri varsa...cok ise yarar.....
Yaza Buyuk ihtimal...Istanbul ve Bursaya gelicem..insaalah yakindan Gorusuruz....Hoscakalin...

zumreakbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş kardeş! darısı bizim corsaya!!!