CORSA C 1.3 CDTİ ŞANZIMAN ARKA KULAĞI SORUNU

yusuf575

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2004 model opel corsa c 1.3 cdti aracımda gazdan ayağımı çektiğimde aracta motor sarsılması yaşanıyordu. parçaları kendım aldım ve değiştirildi ancak sorun devam ediyor. gm marka parça fıyatı cok yuksek. bu sorunumu giderecek saglam marka var mıdır fiyatı cok yuksek olmayan.resımler ektedir.
2.jpg882_buyuk.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam şanzıman kulağı değişmesine rağmen sarsıntı devam ediyorsa sorunun bu parçadan olduğuna eminmisiniz ? Motor kulaklarına bakmanız gerekiyor. Yan sanayi ürünlerde özellikle elektronik aksam içermeyen parçaların size/bize sıkıntı çıkarmaması gerekiyor.

yusuf575

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam şanzıman kulağı değişmesine rağmen sarsıntı devam ediyorsa sorunun bu parçadan olduğuna eminmisiniz ? Motor kulaklarına bakmanız gerekiyor. Yan sanayi ürünlerde özellikle elektronik aksam içermeyen parçaların size/bize sıkıntı çıkarmaması gerekiyor.
baska bir ustaya gösterdiğimde levyeyle parçaları kontrol etti ve arka kulak oynuyordu

Yusufcan107

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 corsa c sahibiyim. 1. Vitesdeyken çok yapıyor dediğinizi 2. Viteste daha az hissediliyo bu sorun ben ustaya gösterdiğimde 1.3 dizelin olmasından dolayı dedi hem kasa hafif hemde motor küçük olduğu için yapar demişti. Şöylede bi durum var gaz pedalına çok narin dokunuşlarla kullanırsanız çok bi problem yaşatmıyor şahsen