Corsa C 1.3 cdti Bikaç sorum olcak_?

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda şuan mod olarak sadece Sonar angel eye we mtec 8.000K xenon var..;

1-)Ön logo iptali yapmak istiyorum..İrmscher,Steinmetz gibi markaların ürünleri biraz tuzlu sanırım(300-400ytl gibi?)..Daha uygun fiyata kaliteli şekilde ön logo iptali nasıl uygulayabiliriz_?

2-)Araçtaki plastik namına ne varsa gövde rengine boyatmak istiyorum..Fakat yüzey plastik olduğundan boyada dökülmeler yaşanabiliyor..İyi bir usta önerebilirmisiniz uygun fiyata_?

3-)En önemlisi jant-yay konusu..17 düşünüyordum fakat 16da karar werdim..Jantın ofsetinin olabileceği max. değerde olmasını istiyorum..7 ofset + 3.5cm yay da sürtme yaşarmıyım_? Yay olarak konforu pek bozmamam gerekiyor,bu yüzden Eibach düşünüyorum..Fakat malum corsaların arka tarafı öne göre biraz daha alçak..Ben yay takınca önlerin arkadan daha alçak olmasını istiyorum(abartı bi şekilde değil 1 cm gibi)..Eibachın önleri 3.5 cm arkaları 2 cm düşüren corsa c için ürettiği yay warmı_?Eğer yoksa konforu bozmayacak ve bu şekilde düşürebilecek ne marka yay var_?..16" 7 ofset (195/45/16) jant + yay takarsam sürtme yaşarmıyım_?..:confused:

Şimdiden çok çok teşekkürler cevaplar için..:good:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 195-45-16 7 ofsetli jant lastik taktım ve 3.5 cm eıbach yay taktım sürttü!