Corsa B yay seçimi

herby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkeze iyi günler öncelikle.. Dün aracım bir viraja girince arkasını bıraktı ve hafif bir yanlama yapmak zorunda kaldık.. Hızımda düşükdü aslında ama demekki bizim araçların viraj kabiliyeti bu kadarmış. Bu yüzden aracı biraz alçaltmak istiyorum. Bunun için spor helezon almaya karar verdim ancak korkum aracı alçaltınca kasislerde altını sürtmem yaşadığım yerde günde 20 tane kasise girip çıkıyorum bu yüzden beni tedirgin etti. Sİzce bir problem yaratırmı? Bİrde ben Bursadayım bu iş için bir tek X-treme tuning firmasının bulabildim onlarda biraz fazla fiyat veriyorlar.. Forumdaki Bursalı arkadaşlar'dan başka bildikleri bir yer varsa bana tavsiyede bulunurlarsa sevinirim..

Selam ile...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle sen aracına uygun helezonların özelliklerin ögrenmelisin.sertliği, alçaltma miktarı, belki de uygun marka.sonra istediğin yerden özgürce alabilirsin.eger fiyatları yuksek diyorsan, x-treme tuning den sadece bilgi al, malzemeyi dışarıdan bulabilirsin.

herby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 mm'lik yaylardan alıcam çünkü daha fazla alçaltmak istersem amortisörleri de değiştirmek gerekiyor gerek yok o yüzden.. Yani x-treme biraz pahalı geldi birde işcilikleri nasıl onu da tam bilemiyorum..

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ap yay var arkadasımda cıkma bence o marka güzel biraz düşürebilir yanlız arabayı ama daha güzel durur emin ol

opel_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa b kullanıyorum bursadayım. şu an bile arada altı sürtüyor. helle hele 4 kişi binince artık kasislere yan giriyorum sürtmesin diye. bende düşünüyordum alçatmayı. sonra vazgeçtim. hatta şimdi yükseltmeyi bile düşünüyorum. birdaha düşün derim. belkide lastiklerinde sorun olabilir. 1 aylık michelin energy lastik var arabamın üstünde 60 70 le sert virajlar hiç zorlamıyor. araba tutunuyor ben kapıya yapışıyorum o ayrı konu.

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliteli lastik almayı deneyebilirsiniz yol tutuşunu arttıran çok iyi lastikler var.. gerçi yay'dan pahalıya gelir ama aracı alçaltma gereği duymazsınız

visione

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi ankara,lı arkadaşım

selam banada yay lazım halen arkadaşın satıyormu yayı eger satıyorsa bilgi verirmisin