Corsa B Şanzıman

ae1089

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün uzun yoldaydım ve yolda birsürü sorunla karşılaştım.aracın sol arka bilyesi dağıldı yaptırdık.aradan 2 saat geçtiğinde vites geçmemeye başladı geri vites hariç hiçbir vitese geçmiyordu.biraz arabayı dinlendirdikten sonra 4.vitese de geçti ve oylece sanayiye gittim.şanzıman yağı bitmiş ve şanzımana zarar vermiş.usta şanzıman değişmesi gerek dedi yola öyle devam ettim.çıkma şanzımanı nerden bulabilirim ve ne kadar masrafım olur yardımlarınızı bekliyorum.
aracı sabah denediğimde şunu farkettim ilk başta 1e geçmeyen vites 2.kez debriyaja bastıgımda geçiyor ama sanki tam oturmuyor yerine :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçmiş olsun bulsan bulsan çıkma bulursun oda sanırım pahalı olur.

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün uzun yoldaydım ve yolda birsürü sorunla karşılaştım.aracın sol arka bilyesi dağıldı yaptırdık.aradan 2 saat geçtiğinde vites geçmemeye başladı geri vites hariç hiçbir vitese geçmiyordu.biraz arabayı dinlendirdikten sonra 4.vitese de geçti ve oylece sanayiye gittim.şanzıman yağı bitmiş ve şanzımana zarar vermiş.usta şanzıman değişmesi gerek dedi yola öyle devam ettim.çıkma şanzımanı nerden bulabilirim ve ne kadar masrafım olur yardımlarınızı bekliyorum.
aracı sabah denediğimde şunu farkettim ilk başta 1e geçmeyen vites 2.kez debriyaja bastıgımda geçiyor ama sanki tam oturmuyor yerine :(

Öncelikle geçmiş olsun... Aracı bu şekilde kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Daha büyük sıkıntılar çıkartabilir... Aşağıda bikaç site veriyorum, buralardan ya da giderseniz Ankara gibi büyükşehirlerdeki sanayilerden çıkma şanzıman bulabilirsiniz. Ancak her ne olursa olsun, çıkma şanzıman dahi olsa masrafınız 3-4 bin tl arası görünüyor...

http://www.opelyedekparcaci.net/

http://www.opeldeposu.com/

ae1089

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardımlarınız için teşekkür ederim ankara'da oto elektrikçi bir tanıdığın arkadaşı vasıtasıyla şanzıman bulduk 500tl ve eski şanzımanı istedi.bugün sanayide şanzımanı söktürüp kargoladık birkaç güne inşallah sorunlar hallolacak..okuyan yorum yazan herkese teşekkur ederim.

attila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun