Corsa b gsi devir

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ilk başta bazen gaz yememe sorunu için gitti bujiler ıslanmıştır dediler kurutma yaptılar ama bu seferde arabanın devri 3.500 4.000 takılı kalıyor düşmüyor tech cihazına bağlandı tüm sensörler gitmiş debimetresine kadar elektonik aksam çökmüş durumda napacağımı bilemiyorum lütfen yardım servis 1.500 çıkardı:(

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba ilk başta bazen gaz yememe sorunu için gitti bujiler ıslanmıştır dediler kurutma yaptılar ama bu seferde arabanın devri 3.500 4.000 takılı kalıyor düşmüyor tech cihazına bağlandı tüm sensörler gitmiş debimetresine kadar elektonik aksam çökmüş durumda napacağımı bilemiyorum lütfen yardım servis 1.500 çıkardı:(
o arabanın tesısatında sorun olmasın??

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arabanın tesısatında sorun olmasın??

sanırım elektronik bi arıza var bunlarla bugune kadar hiç karşılaşmadım açıkçası makineye ilk defa bağlatıyorum ankarada benim bildigim yavuz abinin(dragon) arabayı yaptırdıgı biyer varmış serdar oto elektrik ivedikte götürmeden önce ne gibi bi yol izleyim sorayım dedim

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bujiler 2 gün önce takılmıştı kapkaraydı altı

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrik tesisatına baktır bence durduk yerde beynin elektroniğine problem olmaz Alper de anlattı bana durumu.

iii bi elektrikçi sanırım neden kaynaklandığını hemen sölicektir allah yardımcın olsun kardeşim...

corsa_gsi_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya berat adam akıllı bi tandıgımız yok işi bilmeyen kasaba gittik sanırım mahvetti arabayı sabah araba çalışmadı nasıl yapacam bilmiyorum