Corsa B Dodik ve tamponlar mat siyah boyama

EnjoyTheSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamın aleyküm bugün işim yoktu uzun zamandır aklımda olan hiçte hoş görünmeyen plastik dış aksama elimi atayım dedim. Daha önceden boyacıya fiyat sordum 150 TL istedi ve vazgeçtim. O kadar parayı vereceğime kendim boyarım diyerekten. Güneşten matlaşmış her yeri çizik dolu olan tampon ve dodiklerimi boyamak için kolları sıvadım. Hırdavatçı ardından boyacının yolunu tuttum. Zımpara kağıdı, 1 tüp akrilik mat siyah sprey boya, 100 gr. plastik astarı, maskeleme bandı ve gazetemide aldıktan sonra işe giriştim. Bunların bana toplam maliyeti 26 TL :) Cep telefonuyla çektiğim için tam net çıkmadı fotolar
Boya Öncesi Zımparalı Hali
AM56UD16H.jpg

ooA1Ew9EQ.jpg

J5-5rn-qo.jpg

J5-5rn-qo.jpg

l4fth2lUz.jpg

0kPq2_Oza.jpg

fEbaWc9kw.jpg

Jf4pvR_BJ.jpg

0F3H-Rtj.jpg

Sonrası
TuNftjWs8.jpg

v_LQsCOt3.jpg

4l-5l0K7.jpg

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok Guzel olmus elinize saglik. Bende en yakin zamanda yapacagim. Bos vakit bulursam. :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EnjoyTheSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Kesinlikle yapmanızı öneririm araçın görüntüsünü inanılmaz değiştiriyor :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık güzel olmuş, plastik astarı sprey halinde mi aldın, nasıl uyguladın? Benzer bir uygulamayı ben de yapacağım ama sprey plastik astarlar 25-30 TL

EnjoyTheSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık güzel olmuş, plastik astarı sprey halinde mi aldın, nasıl uyguladın? Benzer bir uygulamayı ben de yapacağım ama sprey plastik astarlar 25-30 TL

Teşekkür ederim. Sprey değil abi oto sanayide boya malzemesi satan dükkandan aldım dyo nun plastik astarı tiner gibi kokuyo gri renkte sıvı pet şişeye 100 gr. doldurttum 5 TL ye çok bile almışım bütün arabayı çıkarttım yarısı kaldı. Önce boyuyacağın yüzeyi zımparalıyosun ondan sonra plastik astarını süngere az bişey damlatıp sürüyosun ondan sonra spreyle boyuyosun bu kadar