Corsa 1.7 dti çekiş

alllican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki gün, çekişi azalan aracıma benzinciden Berryman Diesel Injector Cleaner aldım, biraz trafikten kurtulunca iyi bir kalkıştan sonra, 3000 deviri geçince simsiyah duman attı, daha sonrasında pedala basma korkusu.

Kesinlikte tavsiye ediyorum.

alllican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfini temizletmeyi istiyorum ama, sökülmesi takılması biraz uzun işmiş gibi duruyor.

Son düzenleme:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu arabaya binicem uzun süre kullanıcam dersen söktürtücen silindir kapağını veriecen rektifiyeciye komple temizliğini yapacak,sibop ayarlarını yapıp takacak...

dersen maliyeti kısalım sadece manifoltla egr yi temizler sonrada egr yi kapatırsın kurumlaşmanın önüne geçersin...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu arabaya binicem uzun süre kullanıcam dersen söktürtücen silindir kapağını veriecen rektifiyeciye komple temizliğini yapacak,sibop ayarlarını yapıp takacak...

dersen maliyeti kısalım sadece manifoltla egr yi temizler sonrada egr yi kapatırsın kurumlaşmanın önüne geçersin...

Kanka sormadım sana hiç ama senin kaputun altında kaç dene beygir var? Wastegate iptali falan varmı karatren spec :sulanma:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hajıdaye ben fukara stayla beygürle uğraşmıyorum :) wg iptal edenide anne baba sevgisinden mahrum kalanlardır herhal...bizimki kara tren misali değil moruk,sıkarsan az biraz kara atıyor mekanik enjektör olsun okadar..haricinde yok duman..

tahminim 90-95 hp felandır mert...

alllican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malum, ekonomik araba, ekonomik motor, dediğin gibi biraz daha kullanıp en kötü bir sibop ayarı ve bir temizlik çok faydalı olacak bence de.