Corsa 1.3 DTE Vites Sorum Var.

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

Aracımı yeni aldım zaten aranıza da yeni katıldım. Opel araç almadan önce de burayı takip edip bir sürü bilgi sahibi oldum bu yüzden forum da emeği geçen herkese öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

Soruma gelecek olursam:

Aralık 2011 de 2012 model Corsa 1.3 DTE aldım. Bu araçları ben 6 vites olarak biliyordum ancak benimki 5 vites. Türkiye sitesinde 1.3 DTE motor diye birşey göremediğim için tam olarak bilgi alma şansım olmadı. 1.3 CDTI motora sahip araçlarda (90hp) 6 vites seçeneği mevcutken neden (95hp benim aracım) 6 vites seçeneği yok. aldığım yerle görüştüğimde çokta bilgi veremediler. Hatta alım için konuştuğumda 6 vitesli diye konuşmuştuk daha sonra gelen araç 5 vitesli geldi.

Corsa lar kaç vites oluyor? :)

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3cdti 6 fites evet doğru ama ecoflex start und go ise aracın 5 fites tasaruf etmişer galiba :) neden aldığın yerden hakkını aramıyorsun madem 6 fites dediler ben olsam fiyat indirimine giderim :) veya extra birşeyler isterdim araba için

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmmm. Anladım yani start stop olanlar da 5 vites :(

Teşekkür ederim bilgi için aldığım yerle görüşmenin bu saatten sonra herhangi bir yararı olacağını sanmıyorum. Alınmış alınmıştır sonuçta arabadan da memnunum fazla kurcalamicam :)

Tekrar teşekkürler.

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme: