corsa 1.0 easytronic hakkında bilgi ihtiyacı

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar selamlar uzun süredir forumdan uzak kaldım. yeniden bir opel almak istiyorum. forumda eski olan arkadaşlar mutlaka hatırlayacaktır beni bugüne kadar 2.0 ve 2 adet 2.5 v6 vectram vardı en son olarakta v8 jeep kullandım daha öncesinde diğer markalardada yüksek hacimli motorlar kullandım o zamanlar yakıt sorunum yoktu :). maddi durumumdan dolayı jeep imi ve vectramı satmak zorunda kaldım. yani evde artık tek araca düştük. o yüzden otomatik bir araç almak daha mantıklı olacak eşim için. 2003 model ilk sahibinden 98 binde corsa easy.1.0 buldum bu araçlar sorunlu mudur uzun yolculuklarda üzer mi fiyat olarak max 16 bin tl ye çıkabiliyorum.. ve aracın ekonomik orjinal bir araç olması önemli aramızda kullanıcı arkadaşlar varsa yorumları benim için çok önemli...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğiniz aracın temizini bulursanız alabilşirsiniz ama makbülü 1.2' ler. Easytronic şanzuman bildiğiniz düz şanzuman, tam otomatik değildir, dolayısıyla güç kaybı ve güçlü motora ihtiyaç yoktur. Rahatlıkla alabilirsiniz.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.0 motordan vaz geçtim kime sorduysam elinde kalır sıkıntılı şanzımanı var v.s. gibi yorumlar aldım uzun yolculuklarda araç sollamada rampa çıkarken sorun yaşanır dendi...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuç itibari ile şehir içi kullanım ve ekonomi için yapılmış bir araba. beklentiler bilinmeli ve ona göre alınmalıl. 1,0 motor bir arabadanda sollamalara çıkması bastın mı gitmesi beklenmemeli.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuç itibari ile şehir içi kullanım ve ekonomi için yapılmış bir araba. beklentiler bilinmeli ve ona göre alınmalıl. 1,0 motor bir arabadanda sollamalara çıkması bastın mı gitmesi beklenmemeli.

evet haklısınız bugüne kadar yüksek hacimli araç kullandığım için çevremdeki insanlar ısrarla almam konusunda uyarıyor. tekrardan vectra b ye yöneliceğim galiba..

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.0 yerine 1.3 cdti çok daha mantıklı.