ÇOOOOOK ACİL! cevap

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler abi!.. oki kod adlı arkadaşımıza danışıcam!.. : )

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim ne demek ibrahim bak eğer gidebilirsen dükkanına git orada hemen bir el atıversin kurbağana :D

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi Sen Beni Tavsiye Edersinde Ben Yardimci Olmammi :)ibrahim Kardeşim Elindeki Player 4 X 50 Watt Bir Player Yani Senin 13 Cm Ve 16 Cm Lik Hoperlörlerini Rahatlikla çalabilecek Bir Cihaz Ama En Son Bahsettiğin 240 Wattlik Hoperlörler 6 X 9 Ebatlarinda Bir Hoperlörse Anfi Alman şart Olur Hatta Sana Tavsiyem 4 Kanalli Bir Anfi Olur çünki 2 Kanali Bu Hoperlöre(6x9) Diğer 2 Kanalini Ise Bas Için Kullanman Olur Nedenine Gelince Bu Kadar Orta Ses Bi Aradi Olunca Sana Bass Sesini çok Aratir Yani Basi şart Tutar :) 4 Kanalli Bir Anfi Ise Bu Iş Için önceden Düşünülmüş Bir Yatirim Olur:good:

SSB_BASOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede şart ortayollu bi anfi bile işini görür mesala ads 1800 bide 240 wat yerine piooner 460 w champion seri çok güzel bas veriyor

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi Sen Beni Tavsiye Edersinde Ben Yardimci Olmammi :)ibrahim Kardeşim Elindeki Player 4 X 50 Watt Bir Player Yani Senin 13 Cm Ve 16 Cm Lik Hoperlörlerini Rahatlikla çalabilecek Bir Cihaz Ama En Son Bahsettiğin 240 Wattlik Hoperlörler 6 X 9 Ebatlarinda Bir Hoperlörse Anfi Alman şart Olur Hatta Sana Tavsiyem 4 Kanalli Bir Anfi Olur çünki 2 Kanali Bu Hoperlöre(6x9) Diğer 2 Kanalini Ise Bas Için Kullanman Olur Nedenine Gelince Bu Kadar Orta Ses Bi Aradi Olunca Sana Bass Sesini çok Aratir Yani Basi şart Tutar :) 4 Kanalli Bir Anfi Ise Bu Iş Için önceden Düşünülmüş Bir Yatirim Olur:good:

:pon: :pon:
çok teşekkür ederi oktay!.. aslında değişti fikirlerim 460w hoş geliyor kulağa artı bide sub!.. güzel olcak güzellllllllllllllllll!... : )

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay ne derse doğrudur :):)

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay ilgilendiğin için teşekkürler, ibrahim umarım yardımcı olmuşuzdur :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler okan abi ve yorum yazan herkese!..