cooland level

hussein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oil lack & wash level

arkadaşlar benım motor yagı ve yol bilgisayarı ile ilgili bir problemim var. motor yagı ve cam yıkama suyu tam olmasına ragmen yol bilgisayarı devamlı oil lack ve wash level hatalarını veriyor. yag seviye sensörüne ve cam suyu müşürüne bakmamıza ragmen bir sey göremedik. bu konuda benı aydınlatırsanız sevinirim. 97 vactra 2.0 lpg

Son düzenleme:

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba hocam benim arabadada aynı sorun vardı.Gösterdik serviste ''Wash level' cam suyu müşürünü arızasından kaynaklanıyormuş.Yani müşür içinde su olduğu halde cam suyu yok gösteriyo.Bunun bi sakıncası yok bence ben böyle kullanıyorumAma suyu kontrol et tabi aralıklarla....Oİl lack olayıda motor yağından kaynaklanıyor.Eğer yağ normal seviyede ise onunda müşürnde sorun olabilir.BEnce onu değiştir çünkü yağ olayının şakası olmaz seni yolda bırakabilir..

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçtada yağmüşürünün etrafından yağ sızdırıyodu tamir ettiler arabayı çalıştırdığımızda ise oil lack yazısı yazdı müşürü düzgün bağlanmadı ozaman dediler bende birdaha karteli söktürmedim öyle biniyorum

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçtada yağmüşürünün etrafından yağ sızdırıyodu tamir ettiler arabayı çalıştırdığımızda ise oil lack yazısı yazdı müşürü düzgün bağlanmadı ozaman dediler bende birdaha karteli söktürmedim öyle biniyorum

yağın azalırsa nasıl anlayacaksın yağ çubuğuna düzenli olarak bakman lazım

hussein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger müşürlerde bir problem yoksa bu hataları yol bilgisayarından silmek mümkün müdür. tech 2 ile falan

attv63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benım motor yagı ve yol bilgisayarı ile ilgili bir problemim var. motor yagı ve cam yıkama suyu tam olmasına ragmen yol bilgisayarı devamlı oil lack ve wash level hatalarını veriyor. yag seviye sensörüne ve cam suyu müşürüne bakmamıza ragmen bir sey göremedik. bu konuda benı aydınlatırsanız sevinirim. 97 vactra 2.0 lpg

Kardeş bugun benim başıma geldi göstergeyi söküp temizleyip taktım ve o 2 arızayı vermeye başlattı servise gittim teck2 ye baglattım sorun yok muşulları duz baglattık yine sorun yok demekki nerden miş göstergeyi çıkarıp taktık tc yanmıyordu ampulu patlamıştı ve arka sisin ledli ampülünü çıarıp göstergeye taktık yani yer degiştik saatin arkasındaki ampüllerle yani haa sonra taktık ve o iki arızayı verdi çıkarıp tekrar gögüs saatini saglam ampülü taktık düzeldi devreler tamamlamıyordu meger o da o arızayı veriyo başıma geldigi için söylüyorum kardeş gögüse bak yanmayan bi lamban varmı hyani biz bunu yaptık şu an yanmıyor arıza yok yani...Bi bak sonra bana ulaş bakalım ordanmımış teşekkür kardeşim

hussein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kardeşim. benden de bu hatalar daha önce yoktu. aklaşık bir ay önce göstergeleri söküp tekrar taktık zaten ondan sonra daha servisten ayrılmadan hataları vermeye başladı. ben de herhalde yag seviyesi azaldı diye düşündüm. yarım ilk işim gögüsteki bütün lambaları kontrol etmek. olacak. sonucu tekrar sizlerle paylaşırım.

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
benim arabada coolant level ve wash. level uyarısı veriyor usta sensörlerin arızalı dedi bi ara değiştirelim dedi yağ meselesi de bir kaç kez uyarı verdi uzun yolda bende bi teneke double up attım sorun kalmadı

hussein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli.......

Arkadaşlar, Hafta Sonu ön Gösterge Panelini Söktüm Ve Komple Ampulleri Kontrol Ettim. Yol Bilgisayarini Arkasindaki 4 Ampulden Bir Tanesi Patlak çikti. Degiştirdim Ve Tekrar Kontrol Ettigimde Artik O Arizalarin Hiçbirini Görmedim. Ail Lack Ve Wash Level Yazisi Silinmişti Ve Artik Check Yazisi Da Yazmiyo.

elitteknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''oil lack'' yardım lütfen

benim vectra b 97 de oil lack sorunu çıktı, yağ yeni değişti ve bu sorun çıktı. daha önce böyle bişey yoktu. yağ seviyesine baktığımda biraz yüksek gibi bundan da olabilirmi acaba ve ben hata mesajı ile 650 km yol yaptım bir sorun oluşturmumudur. ustaların yardımını bekliyorum.