control cruise ileri tuş özelliği

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: control cruise ileri tuş özelliği

O simdi asker link' Alıntı:
Arkadaslar yeni konu açmak istemedim.Hazır cruise dan bahsetmişken bi sorayım.

Akü bitmişti başka bi araçla şarj ettikten sonra cruise control çalışmaz oldu.Sizce neden yapar bunu

Beyin şeylemesi geçirmiş olabilir, kolaylıkla aklı karışan arabalarımız var. Akü başlarını sökmeyi denediniz mi?

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Beyin şeylemesi geçirmiş olabilir, kolaylıkla aklı karışan arabalarımız var. Akü başlarını sökmeyi denediniz mi?
Abi anlamam ki akü başını söküp takmaktan  walll
Bütün ayarlar kaybolmuş onlar yerine geldi ama cruise da sıkıntı var.sadece beyaz sekilde yanıyo aktif olmuyo.
Nası sökerim kutup baslarını

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Abi anlamam ki akü başını söküp takmaktan  walll
Bütün ayarlar kaybolmuş onlar yerine geldi ama cruise da sıkıntı var.sadece beyaz sekilde yanıyo aktif olmuyo.
Nası sökerim kutup baslarını

Valla bende anlamıyorum akü başı sökü takma işinden. Burada birçok üye sırf o akü başlarını söküp takarak arabayı neredeyse baştan yarattı, öyle güzel bir sorun giderici bir uygulama ama ben hiç yapmadım. İlla bilen biri vardır ama en kötü Ulaş yada Tolga anlar o işleri.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam abi elektrilkçiye gideyim en iyisi teşekkürler  14alkiss

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
25 km hızdan itibaren cc kullanılıyor. Ben mi dediğinizi yanlış anladım acaba 60 demişsiniz? Ben ışıklarda kalkarken bile kullanıyorum ilk gazı verip 25e çıktıktan sonra. Gaza basmıyorum frene basmadan önce kaldığım hıza kadar çıkmak için.

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanki 60 olayı şuydu. Arabayı çalıştırıp hareket ettiniz ilk kez 60 km hıza ulaşmadan cc ye hızı kilitleyemiyorsunuz. Ama sanırım sizin dediğiniz gibi olan durum şu gidiyorsunuz cc devreye soktunuz kırmızı ışıklara gelirken durdunuz cc devre dışı. Hareket edip ileri tuşuna bastınız hafızadaki hıza ulaşmak için bu durumda devreye giriyor. Yani ilk kontak çevirmeden sonra cc devreye 60 km hıza ulaşmadan girmiyor diye hatırlıyorum. ilk fırsatta deneyeceğim.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanki 60 olayı şuydu. Arabayı çalıştırıp hareket ettiniz ilk kez 60 km hıza ulaşmadan cc ye hızı kilitleyemiyorsunuz. Ama sanırım sizin dediğiniz gibi olan durum şu gidiyorsunuz cc devreye soktunuz kırmızı ışıklara gelirken durdunuz cc devre dışı. Hareket edip ileri tuşuna bastınız hafızadaki hıza ulaşmak için bu durumda devreye giriyor. Yani ilk kontak çevirmeden sonra cc devreye 60 km hıza ulaşmadan girmiyor diye hatırlıyorum. ilk fırsatta deneyeceğim.
Ben de deniyim bugün. 60a hiç çıkmadan girecek mi bakalım...

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CC devreye analog gostergede 30 km de girer sapma payini hesaba katarsaniz , reelde 25 km ye tekabul eder.

CC de yavas hizlanmasinin sebebi %99 kullanim tarzinizdan oturu sanzimanlar sizin surus tarzinizi takip eder ve her 50km de bir beyine log alir bu dogrultuda hangi devirde vites aticagini akselerasyonu vsvs belirler arabayi bir sure tapa gaz kullanin CC acin , birde asiri sakin kullanin CC yapin farki goruceksiniz.

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kubi link' Alıntı:
CC devreye analog gostergede 30 km de girer sapma payini hesaba katarsaniz , reelde 25 km ye tekabul eder.

CC de yavas hizlanmasinin sebebi %99 kullanim tarzinizdan oturu sanzimanlar sizin surus tarzinizi takip eder ve her 50km de bir  beyine log alir bu dogrultuda hangi devirde vites aticagini akselerasyonu vsvs belirler arabayi bir sure tapa gaz kullanin CC acin , birde asiri sakin kullanin CC yapin farki goruceksiniz.
        Bilgi için teşekkürler  cc için kafam karışıyordu farklı günlerde agresif veya sakin kullanım durumuna göre farklılık göstermesini öğrenmem iyi oldu

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx
kubi link' Alıntı:

CC de yavas hizlanmasinin sebebi %99 kullanim tarzinizdan oturu sanzimanlar sizin surus tarzinizi takip eder ve her 50km de bir  beyine log alir bu dogrultuda hangi devirde vites aticagini akselerasyonu vsvs belirler arabayi bir sure tapa gaz kullanin CC acin , birde asiri sakin kullanin CC yapin farki goruceksiniz.
çok sağolun hocam bunu hiç bilmiyordum... ama çok iyi bir bilgi oldu...  thnxx (butona da bastım.. ;) )

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kubi link' Alıntı:

CC de yavas hizlanmasinin sebebi %99 kullanim tarzinizdan oturu sanzimanlar sizin surus tarzinizi takip eder ve her 50km de bir  beyine log alir bu dogrultuda hangi devirde vites aticagini akselerasyonu vsvs belirler arabayi bir sure tapa gaz kullanin CC acin , birde asiri sakin kullanin CC yapin farki goruceksiniz.

Faydali bilgilendirmeniz için  thnxx