Continental Lastikleri mi sakın !!!

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikte kalite sağlamlıksa KUMHO alın, ben aldım yanak ve jant korumalı ama kritik durumlarda kayma gösteriyor. Continental performans açısından yanına yaklaşılmayacak bir marka. Hankook veya yokohama öneririm conti istemiyorsanız.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hankkok'un yanından bile geçmeyin kardeşim.
ben 12.000 km.deki aracımın ayağında gelen lastikleri atıp goodyear efficient grip performance aldım.
aynı lastiklerden memnun olan bir tane arkadaş yok i30 forumunda.
sağlam lastik dendi mi continentalin üzerine tanımam.
sessiz, konforlu, her koşulda iyi yol tutan lastik diyorsanız goodyear efficient grip performance.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hüseyin abi, ben lastik sökme, takma makinalarından şüphelendim.

Geçen birkaç tane youtube videosu izledim, ince yanaklı lastikler veya mesela Runflat lastikler için biraz farklı tarzda makina kullanılması gerekiyormuş.

Hatta geçen amcam BMW'sini lastik değişimi için servise götürmüş, ona da Runflat lastik kullandığı için başka lastikçiye gitmemesi tavsiye edilmiş.

İnternette de okuduklarım sökme/takmalara dikkat edilmez ise aynen senin bu resimde gösterdiğin bölgelerde içteki takviyelerde kırılma oluyormuş.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
bu konuyuda sordum ama lastikçiler piyasada mevcut sökme takma makinaları dışında farklı bir cihaz olmadığı ve bunun olma olasılığı zor dediler .2 yaz kullanacaksam neden contilere 1500 tl vereyim ki anlamadım.walla bu sefer falken aldım 1000 tl ye alırken kazandım 500 tl performansıda iyi şuann bakalım ne olacak ileride

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hüseyin abi, ben lastik sökme, takma makinalarından şüphelendim.

Geçen birkaç tane youtube videosu izledim, ince yanaklı lastikler veya mesela Runflat lastikler için biraz farklı tarzda makina kullanılması gerekiyormuş.

Hatta geçen amcam BMW'sini lastik değişimi için servise götürmüş, ona da Runflat lastik kullandığı için başka lastikçiye gitmemesi tavsiye edilmiş.

İnternette de okuduklarım sökme/takmalara dikkat edilmez ise aynen senin bu resimde gösterdiğin bölgelerde içteki takviyelerde kırılma oluyormuş.

Bende o korkudan dolayı yedek jant aldım. Kar lastikleri ve yaz lastikleri ayrı jantlar üzerinde hiç sökme ve takma işi ile uğraşmıyorum. Hazır durumda. Tak değiştir.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conti iyidir aslında ama abi senin lastikler harbi haşat olmuş. bende michelinde çok sorun yaşadım yanına yaklaşmıyorum. micheline vereceğim paraya 2 takım petlas veriyorlar. hem moralim bozulmuyor hemde 2 3 senede bir lastik değiştirenlerin beklentilerini karşılar...

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana göre o lastikler kullanımdan dolayı değil başka sebeplerden muhtemelen de 40 yanak olduğu için söküp takarken levye ile kastırdıkları için hasarlanmış.
düşük yanak olduğu için fazla esneme de olmayınca kasis masis belli etmiş gibi görünüyor.
düşük yanak lastikler her zaman sıkıntılı.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede conti premium contact 1 vardı.Yaz günü kuru zeminde yol tutuşunu hiç beğenmemiştim.Bende bu yüzden contiye karşı mesafeliyim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar ben bu üründen alayım derken bu durum karşısında geri vaz geçtim goodyer devam...