conta yanik

kamil88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze mrb.aracim dizel gibi calistigindan dolayi. Triger zincir setini degismyi planliyorum.d.daim haric daha yeni degistim cunku.acaba serviste bana kaca mal olur bilgisi olan arkadas varmi
Birde aracim su eksilttiginden dolayi conta yanik olabilir diyorlar bu arada onada baktirabilrmiyim ve masraf cogalirmi conta yanik olayi agir bir ismi acaba
Tesekkurler

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Herkeze mrb.aracim dizel gibi calistigindan dolayi. Triger zincir setini degismyi planliyorum.d.daim haric daha yeni degistim cunku.acaba serviste bana kaca mal olur bilgisi olan arkadas varmi
Birde aracim su eksilttiginden dolayi conta yanik olabilir diyorlar bu arada onada baktirabilrmiyim ve masraf cogalirmi conta yanik olayi agir bir ismi acaba
Tesekkurler

Araç çalışırken motorun önünden geçen kalın plastik radyatör hortumunu şöyle bir sıkın. Hortum demir gibi sert olduysa conta yanıktır. Ayrıca suda yağ varsa, yağda su varsa ve egzozdan beyaz duman atıyorsa da anlaşılabilir. Ve evet pahalıdır :)

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskişehir sanayide opel oran otoda 4 amortisörporya, triger, devirdaim, değiştirmiştim. fiyatlarıda uygun işcilikte iyiydi Tavsiye edebilirim. Tabi bu geçen seneydi.

Motor konusunda bahsettiğim yerde bi kompresyon testi yaptırıp buna göre karar ver bence.