conta yaktim galiba

oner57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hayırlısı olsun diyerek sonucu merakla bekliyorum. Neden dersen; conta yakan araba hareket eder, bu durumda ya arabanda başka bir arıza var (conta yanığında motordan gürültü gelmez) ya da gittiğin yerde bir arıza var :(

abi benim bildiğim hararet yapan araba conta yakar ama benim araba hareret yapmadı.ben suyu ekledim sürekli.ne hikmetse olan oldu cuma günü alacam inşallah.biraz tuzlu oldu ama neyse önemli olan bundan sonraki durumu inşallah sıkıntı yaratmaz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi benim bildiğim hararet yapan araba conta yakar ama benim araba hareret yapmadı.ben suyu ekledim sürekli.ne hikmetse olan oldu cuma günü alacam inşallah.biraz tuzlu oldu ama neyse önemli olan bundan sonraki durumu inşallah sıkıntı yaratmaz.

"Benim düşündüğüm araba hiç hareket yapmadı. Nasıl olur benim bildiğim conta yansa araba hareket yapar ama hiçyyapmadı."

Yanlış anlaşılmaları önlemek için; hararet mi hareket mi?

oner57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Benim düşündüğüm araba hiç hareket yapmadı. Nasıl olur benim bildiğim conta yansa araba hareket yapar ama hiçyyapmadı."

Yanlış anlaşılmaları önlemek için; hararet mi hareket mi?
Abi hareret demek istedim ama yanlış olmuş:D

oner57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bu gün astrama kavuştum.bayram öncesi çok iyi oldu.araca komple motor yapıldı.biraz tuzlu oldu ama testlerim sonucu durum şuan iyi gözüküyor.servisin işçiliği hoşuma gitti.ilgi ve alakada güzeldi.hayatımda ilk defa yağ çubuğunu çektiğimde yağı bu kadar temiz gördüm. sanki su doldurmuşlar:D.motor sesi de azalmış gibi geldi.bakalım bayramda yola gidecem.inşallah sıkıntı olmaz.arabadaki asıl sorun ise ahtopot hortum dedikleri hortumda kırılma olmuş motor suyunu oradan eksiltmiş.banada gösterdiler.çıkan parçaları da poşetlemişler.ben ne yapacaksam:dil:.lafın kısası eğer bundan sonra sıkıntı olmaz ise inşallah rahat bir şekilde binerim heralde.