Combo'yu Gölgede Bırakan ORtaklık

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel - Fiat işbirliğiyle üretilen combo'ya çok tepki gelmişti. Ama asıl aşağıdaki linki tıklayınca görecekleriniz size combo'yu unutturacak... Aaaa bu "Citan" hangi araçtan esinlenmiş acaba ? Yoksa bir fransızdan mı?

http://www.sehrinyenikahramani.com

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İletişim formu doldurulmadan sayfa ilerlemiyor, bu durum bence saçmalık :(.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Uzun süre önce görmüştüm bunu ben. Doblo-Combo ikilisinden çok daha şaşırtıcı geldi bana Kangoo-Citan ikilisi :)

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aylar oldu Citan-Kangoo işbirliği yapılalı haber çok eski geldi bana :S Ayrıca şaşırmamak lazım son zamanlarda çok sık oluyor artık markalar arası işbirlikleri.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renault ortaklığıyla üretilmiş bir araç, Mercedes Vito, Viano modelleriyle VW'nin T5 Serisi ile rekabet etmekle kalmadı, şimdide Caddy modeline rakip olarak modellerinin arasına ekledi bunuda. :D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedes' e yakıştıramadım malesef hiç olmamış bi fransızla işbirliği sen koskoca bi dünya markasısın

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sprinter 313 ün önünü soğuk suya koyup çektirtmişler, reno kangoya takmışlar :D Mercedes in yıldızının yerlerde süründüğü andır :D

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomobil aşkımızın farkındayım ve haberin eskiliği veya yeniliğini tartışmaya açmadım ki! Mercedes gibi AR-GE'ye dünyaları harcayan ve yıllardır bu konuda ekol olmuş bir firmanın neden ucuz bir rekabete imza attığını ilginç bulduğum için paylaştım... Arkadaş hemen bir eksik arama moduna giriliyor anlamıyorum sizi...

Neyse diğer arkadaşların yorumları tam da benim de düşündüğüm gibi olmuş. Mercedes'e yakışmadı. Ayrıca renault servis ücretleri ile mercedes arasında herhalde 3-4 kat fiyat farkı varken neden mercedes alınsın ki diye düşünüyorum...

Ayrıca Savaş Abi'nin kızdığı durum bence tamamen bir reklam ve portföy kaygısıdır. Talep toplamaya çalışıyorlar.. Bir çeşit kamuoyu yoklaması...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
.......
Ayrıca Savaş Abi'nin kızdığı durum bence tamamen bir reklam ve portföy kaygısıdır. Talep toplamaya çalışıyorlar.. Bir çeşit kamuoyu yoklaması...

Onur benim kızdığım şey başka. Bir aracın resmini, reklamını görmek için internet sitesine giriyorum hemen özel bilgiler isteniyor, yanlış olan o. Adımı, soyadımı, yaşımı, tahsil durumumu, mesleğimi, ortalama aylık gelirimi, yaşadığım şehri, sayfa ve ya ürün hakkındaki iyi/kötü yorumlarımı yazarım işin o boyutu normaldir, ama telefon numaramı, e-mail adresimi (hatta bazıları TC numaramızı bile istiyorlar) istemeleri beni kızdırıyor zira ondan sonra başlıyorlar telefonla, e-maille taciz etmeye. Mesela dün bir bankadan üç defa aradılar, tepki olarak açmıyorum (üstelik en son iki gün evvel evvelki aramalarında o bankadan kredi kartı almayacağımı açık açık belirtmiştim). Yani bazı firmalar özel bilgilerimizi ellerine geçirdiler mi yandık, resmen hayatımızı zehir ediyorlar, kibarlığımızı koruduğumuz sürece laftan da anlamıyorlar, o nedenle ben böyle bir siteye / ürüne denk geldim mi anında orayı terk ediyorum :(.

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şok oldum