comboya netbook

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çalışmayı beğenmeniz beni mutlu etti,centrafuse programı pc yi hiç kasmıyor(atom 1.6-1gb ram-8.9"-16 gb ssd)sadece ilk açılırken biraz bekletiyor bende pcyı kapatmayıp sleep moduna alıyorum,cf programı acıkken yada kapalıyken pc performansı cok degısmıyor gayet stabil,klavyeyi kapatmayı duşundum ama çıkabilir olmasıda benim için önemliydi(cafeye falan gittiğimde orda kullanmak için)cihazda bluetooth yok usb bluetoothta cihazın dısında kötü gözüktüğünden bt aparatını ve mouse aparatını cihazın içine sığdırdım:)

Son düzenleme:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlaşılmasın. günümüzde aracın tavanında monte edilmiş bi netbook gören bi insan öle düşünür die düşündüm ben sdc. bana kalsa daha fazlasını yapardım:D:D

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
icat,mucit.düşünce ödülleri yarışması düzenlenseydi forumda oyumu senin için kullanırdım emin olabilirsin.dikiz aynası düşüncen harika.

onure oldum çok tşk ederim.:rolleyes:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa inanmıyorum abi 3 senedir hayalimde olan şeyi sen ilk başardın. belki inanmıcaksın bu işi yapmaya başladım. ses sistemi hazır, ups hazır, yakında op-com alıcam bi o kaldı inanamıyorum...

Son düzenleme:

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey çok güzelde aklıma takıldı bunun ekran nasıl bu şekilde doğru gösteriyor.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şarj olayı olayı Nasıl ?? Dokunmatik Ekranı Alıp Netbooka Baglasak Faydalı Bir eser olurmu ?? Torpidoda Olsa Mesela Dokunmatik Ekrandan Kontrol Etsek :)

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
netten ekran kartının bır programını buldum 90-180-270-360 d. döndürmek mümkün;onu bulamasaydım eger bu uzakdogu lcd tvlerde bulunan civalı sistem vardı,(ekranı ters döndürürsenız civa tüpün içerisinde alta düşüyor ve devreyı tamamlıyor ekran dönüyor)bundan yapıcaktım.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırader emeğine saglık süper olmus sende benım kafadasın :) teknolojıyı tam anlamıyla mobil kullanmaya devam!!! başarılarının devamını diliyorum...

overhaulin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şarj olayı olayı Nasıl ?? Dokunmatik Ekranı Alıp Netbooka Baglasak Faydalı Bir eser olurmu ?? Torpidoda Olsa Mesela Dokunmatik Ekrandan Kontrol Etsek :)

2.5 saate kadar bataryaömrü var,tavan lambasından aldıgım 12 v ile şarj ediyorum,dokunmatik cam henüz bulamadım bu boyutta ,ama bi başka düşüncemde dokunmatik camı buldugumda ekrana yapıştırmak değilde aracın daha kolay ulasabılecegım bır yere takmayı dusunuyorum yani el frenının oldugu yer gıbı mesela;elimi kaldırmadan aşagıdan kullanmak.

Son düzenleme:

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj ve bağlantılarla ilgili daha fazla resimler var ise görmek isterim.
Güzel çalışma geliştirilmeye açık bir proje. Tebrikler.