comboculara Sorum war?

ferhatk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tek sorunum arabam 150 km nin üstüne zor çıkıo maksimum 170km yi gördüm bazı arkadaşlar 190 yaptığını sölüyo 1.3 combo ile bu mümkün mü ?

ferhatk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu konuda bilgisi olan varsa söylesin benim combo 2007 model 5000 kmde bir depo ile ancak 600 km yapıyorum bu nası iştir anlamadım yoksa combo almakla yanlısmı yaptık fikirleriinize ihtiyacım var

bence almak la çok iyi yaptın ilk bakımdan sonra yakıtın birazdah düşücek tir ve hiç bir doblo veya connekt veya cady bundan daha az yakmaz bizzzat tanıdıklarım war. bence combo almakla çok iyi yapmışın

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler yorumlarınız için tşkler biizm araba şehir dışı yaklaşık bir depoyla 650 700 arası bişiy yapmıştı aklımda kaldığıyla sölüyorum ama şu an babmın devirli kullanmasına rağmen kmde 200 e yakın bişye yakıyor egr cihazla iptal olmuştu bi ara....tabi sözde gerçekte bilmiyorum...

devirli kullanma derken? yüksek devirde kullanma anlamında mı ? devirli kullanmak yakıtı artırır bir kere. yüksek devir = pistonların daha çok çevrim yapması = ne kadar çok çevrim o kadar çok yakıt

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devirli kullanma derken? yüksek devirde kullanma anlamında mı ? devirli kullanmak yakıtı artırır bir kere. yüksek devir = pistonların daha çok çevrim yapması = ne kadar çok çevrim o kadar çok yakıt

saol burocuk biliyorum fazla yüksek devir çok yaktığını fakat devir tam yerinde 2200 2700 dev/dk da değiştiriyor peder vitesi zaten araç 1750 dev/dk da max. torku üretiyor yazıyordu dyno test eğrilerini bilmiyorum yani nasıl kullansak fazla gibime geliyor .zaten şu an işler kesat olduğu için aracı ne bakıma sokabildik ne başka bişiy garantiden de çıktı bu yaz kendim bi ayar çekicem gerkirse carbonclean yaptıracam ...bi ara servise götürdüğümüzde egr yi iptal etmişleridi ama yazılımla sanırım araçta herhangi bir parça söküldüğünü bilmiyorum zaten pek ilgilenmediler. neyse arkadaşlar bilgiler için tşkler..ülkemiz şartları yakıtlardaki su oranları biraz fazla enjektörler artık ilerleyen yıllardada sorun olarak kalacak diye düşünüyorum böyle giderse...saygılar...

ilkcemre29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşimdede 2006 combo 1.3 cdti var 55000 km de şehir içinde 180 lira yaktığını söyledi düz yolda 160 a kadar basmış daha zorlamamış gecçen ben denedim 2004 corsa 1.3 cdti otobanda düz yolda 170 zorla gördü 190 gidenleri duydum ama nasıl gidiyorlar bilmiyorum ayrıca corsanın yakıt tüketimi ş.içi 5,57 lt ölçtüm.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bilmiyorum babam normal yakıyor diyor ama ben o lafı diyince üretici fabrikaya kin küdüyorum biraz , madem öle neden katalog değerleri tutmuyor ... yani sırf reyting için sadece opel değil renault marka araçlarda öyle ...aracı kötülemiyorum araç hakkını veriyor ...gerçi kullanmadan kullanmaya fark var ama bu kadar olmaması gerek ... walla ben bilmiyorum kadranın yalancısıyım sanırım yolda hafif eğim vardı o yüzden 185 km/h hıza çıktı ...neyes yorumalrınız için çok tşk ederim ... arac zaten garantiden çıktı bu yaz ben bi el atıcam arabaya...tekrardan tşkelr ..saygılar...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tek sorunum arabam 150 km nin üstüne zor çıkıo maksimum 170km yi gördüm bazı arkadaşlar 190 yaptığını sölüyo 1.3 combo ile bu mümkün mü ?

190 bilmemde biz hafif eğimde birazda yük vardı 185 i gördük tabi motorun açılması gerek rodaj döneminde motor iyi alıştırılirsa bu hızları görmen mümkün olabilir kullanmadan kullanmaya fark var birde..saygılar...