Combo

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla şu comboyu yenileselerde ona kaysak yavaş yavaş yeni corsanın önünün aynısı olacak doğal olarak... şimdiden sabırsızlanıyorum...

benim duyduğuma göre ise yeni combonun ön dizyanı zafira ile aynı olacakmış burun biraz daha yükselecekmiş...hadi hayırlısı bakalım hele bi gelsede görsek gerçi benimkisi daha 2 yaşında ama olsun meraklandım dorusu 5 yaşına girmeden de pek niyetim yok yenilemeye yoksa küllim zarar beyaw :D :)

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
etubey comboyu satıp vectra mı aldınız???

yok bizde 95 model vectra vardı onu verdik 2000 vectra dizel aldık şimdi sırada combo var hayırlısıyla onu alacaz ama vaktimiz çok beklemedeyiz... ama combolara hiç yabancı değilim tanıdıkların 1.3 ve 1.7lerine çok bindim çok tatlılar valla:D:D :D

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada benim Combo'ya Bosch servisinde carbon clean yaptırdım arkadaşlar aracın km'si 112000'deydi çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim araba neredeyse ilk günkü gibi oldu sayılır motorun gerçekten rahatladığını hissediyorum... Tüketim konusundada uzun yolda yarım depoda 370km gidiyordu şimdi yarım depoyla 455km gittim bende şaşırdım walla (not: depo 45lt) Ayrıca carbon clean yaptırırken mazot filtresinide orjinaliyle değiştirdim toplamda 80ytl ödedim son kuruşuna kadar helal olsun walla cillop oldu alet...

srknclk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benimblog.com
evet bende 01,09,2007 de combo aldım geniş ve ferah.ama spor arabalara biraz iç çekerek bakıyoru

GUARDIAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakında bende geliyorum combocu olucaz tek sorun 1.3 mü 1.7 mi bide omegadan sonra nasıl gider bakıcaz artık

brigand09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kol dayanagını Yaptirdim . Kumas Satan (arac Dosemesi Falan) Bir Yerden Sungerini 20 Ytl Ye (isterken Kolçak Diye Isteyin) Dosemeciyede 20 Ytl Guzel Bir Kumas Ile Kaplattim 40 Ytl Ye Mal Oldu Koltugada Kaynak Yaptirdi Dosemeci Super Oldu Istediginizde Yukari Kaldirabiliyorsunuz..

BIRDE TAMPONLARI BOYATICAKSAN EN AZ 2 KAT ASTAR ATTIR BEN OYLE YAPTIM. 1 SENE OLDU BOYADA ATMA FALAN YOK.

Son düzenleme:

cici combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sam2625.jpg

samedarda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar combo arka bagaj surgulu tentesı lazım ılgılenen varsa arasın pls : tel 0544 348 83 51