Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

gamefrend

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR MERHABAAA UZUN Bİ ARADAN SONRA BURADAYIMM BUARALAR İŞLERİM KARIŞIK Bİ İŞ DEĞİŞİKLİGİ DURUMU VAR P.TESİ KISMETSE YENİ İŞİME BAŞLAYACAĞIM HEPİNİZ İYİSİNİZDİR İNŞALLAH HERKEZE SELAM SEVGİYLE
BUNLARDA YENİLER: :)

23052009320.jpg

23052009324.jpg

23052009326.jpg

23052009335.jpg

23052009346.jpg

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
Yasin hoşgeldin özlettin kendini yeni işin hayırlı uğurlu olsun ekmek teknen her daim seni her anlamda mutlu etsin.

bu arada benimkinin adaşı senin mavişte çok şık duruyor Allah nazardan korusun.

çelik jantlı bir kaç kare koyayım renk aynı olduğu için gözünde canlandırabilirsin nasıl duruyor diye.

gamefrend

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nihat abicim sağolasin iş icin. Royalin maaşallahi var abi jantlarda cok güzel olmuş bende araştirma icindeyim ama 15 mi 16 inc mi alsam kararsizim royalinkiler 15 dimi?

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni hocanız hayırlı olsun bakalım barca gibi burdada fırtına gibi esecekmi zor biraz ama neyse diyelim onada kadıköyde dört dörtlük bir hediye verelim:):)

teşekkürler abi bizde kadıköye elimiz boş gelecek kadar kaba ve düşüncesiz değiliz sürpriz hediyemizi alır geliriz fenerbahçemize konuk oluruz.

Son düzenleme:

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
Nihat abicim sağolasin iş icin. Royalin maaşallahi var abi jantlarda cok güzel olmuş bende araştirma icindeyim ama 15 mi 16 inc mi alsam kararsizim royalinkiler 15 dimi?

Yasin jantları beğenmene sevindim senin gibi bende uzunca süre araştırdım ikinci el çok kovaladım hem güzel temiz bulamadım bulduklarımda sıfır fiyatına idi bende taksitle sıfır aldım jant ölçüsü 15 farklı ölçüye gitmedim ilk planda yakıt düşünmem bunda etken oldu fabrika verilerinin dışına çıkmak pek akıllıca değil cepten yeriz sonra.

sahibinden.com devamlı gözlemle bazen ikinci el uygun jantlar olabiliyor.

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
teşekkürler abi bizde kadıköye elimiz boş gelecek kadar kaba ve düşüncesiz değiliz sürpriz hediyemizi alır geliriz fenerbahçemize konuk oluruz.

dün transferlerde yoğunluk yaşandı siz hoca biz boş kağıt aldık FB de önceden iş bitiren yöneticiler vardı oyuncuyu kafaya almadan bonservisi alarak tarihe geçtik artık mukavele kağıdıyla size gol atarız:)

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün transferlerde yoğunluk yaşandı siz hoca biz boş kağıt aldık FB de önceden iş bitiren yöneticiler vardı oyuncuyu kafaya almadan bonservisi alarak tarihe geçtik artık mukavele kağıdıyla size gol atarız:)

sizinkide ayrı bir olay gece açıklama yaptı topuz gitmemde gitmem diye.bence her iki klüpte yanlış yaptı.bence verilen değer çok yüksek.bu adam o kadar peşinden koşmaya değmez.şimdi çıksınlar işin içinden.beşiktaş bu gün transferden vaz geçerse fenerin elinde patlar topuz.kadıköyde sahaya çıkıp oynayamaz.taraftar linç eder.

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
sizinkide ayrı bir olay gece açıklama yaptı topuz gitmemde gitmem diye.bence her iki klüpte yanlış yaptı.bence verilen değer çok yüksek.bu adam o kadar peşinden koşmaya değmez.şimdi çıksınlar işin içinden.beşiktaş bu gün transferden vaz geçerse fenerin elinde patlar topuz.kadıköyde sahaya çıkıp oynayamaz.taraftar linç eder.

abi bu işler takım tutma ile olmuyor Tümer metinde bjk tutuyordu adamları şampiyon yaptı ama adamı iskele meydanında astılar yani prof oyuncular malasef ülkemizde az dediklerinede katılıyorum topuz o kadar para edecek oyuncu değil olsa idi milli formaya yapışır bırakmazdı.

ama söylemedi deme iki sarı renkli takım bu transferlerle avrupada rezil ülkemizde pekaze olur:)

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abişu krom eksoz ucu banada lazım alsam ben takabilirmiyim kaç tl dir fiyatı
nihat abi ?