Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar olmuo ama böle sırf benim Aracın Resimleri Var Garajda :p Hareket Lazım Hareket :D:D:D

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında fena deil araba güzel olmuş birde anıl abi senin araban panelvandan çevirme yha koltukları nası buldun birde uyarını dikkate aldım yazdım adımı

Melihcim biz arabayı alırken Antalya Opelde kampanya vardı 20.500e araç geliyordu içini sen istediğin gibi döşetiyordun, bize 22.000 ytl fiyat çıkardılar biraz pazarlık fln 21.500 e indirdik öyle aldık koltukları ve iç malzemelerin hepsi Ertex diye bir firmadan geldi daha sonra adamlar Antalya'da VİP araç işine girdiler zaten... Dikkate aldığın iyi oldu kısa bir süre önce bir kaç arkadaşın ihracı oldu sırf bu nedenden o yüzden dedim Combocuları kaybetmek istemeyiz:good:

ferdiboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yaa bu angelleri kaca aldınız?bn daa yeni aldım 3 ay oldu ufak ufak baslıorum bnde.225 35 19 tsw jant koycam bide yay film yapcam yakında camlara bi farlar kalıo bide xenon.blowoff yapcam ama garanti dısı kalıomus düsünüorum.kaca nerden aldınız angelleri bi yardım!

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yaa bu angelleri kaca aldınız?bn daa yeni aldım 3 ay oldu ufak ufak baslıorum bnde.225 35 19 tsw jant koycam bide yay film yapcam yakında camlara bi farlar kalıo bide xenon.blowoff yapcam ama garanti dısı kalıomus düsünüorum.kaca nerden aldınız angelleri bi yardım!
Arkadaşım bostancıda Mert Tuning var ordan alabilirsin ben ordan almıştım 350 YTL kadar düştü fiyatları SONAR marka. Bu arada hayırlı olsun Yayları nerden buldun ?

duykan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah Siyah Siyah

Sevgili Samet cim bana da bir siyah combo bulmazsan ben sana ne diim yaw....
Şu senin araba beni yedi bitirdi be....
Bi yardımcı olun şu arkadaşınıza Bi siyah combo alalım...
bütcem 20 belki 21 e yetişir... Ama kesinlikle siyah....
yardımlarınızı bekliyorum...

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır 20 milyara alamazsınız die düşünüorum şu anda 30 civarında fiyatlar ama ikinci el bulursunuz piyasada var yanlız siyah renk için araştırmak gerekir

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yha bu seviemdeki yıldızlar teke düştü ama 8 yazıor sizce neden olabilir bu sitede yanlış birşeymi yaptık:)

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih sen yazdıkça o yıldızlar artacak sonra rengi değişecek.. hem sen napıcan dyıldızı boşversene yıldızları...

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa Aßi Neden Satıyosunki Aracı..