Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
site açılmıyordu uzak kaldık herkese yeni yıl sağlık afiyet huzur getirsin combolarımız güçlü ve sağlam yola devam etsinler.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nihatcım temennilerine katılıyorum Herkese Yeni yılda mutluluklar ve sağlık dilerim..

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ALLAH kaza bela vermesin nazar değmesin bende bu araçtan düşünüyorum sizin form a yeni üye oldum başlıktada belirttim kısaca bu sendeki combo 1.3 motorya yokuşta nasıl boğulmuyor dimi km de ne kadar yakıyor yeni almayı düşünüyorum kısmetse inşallah ben bilgi alım diyorumki sonra kör topaal aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum kısacası sık eliyip sık dokumak istediğim için bunları soruyorum bi aydınlatırsan beni çok sevinirim şimdiden tşr edrim

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olur inşallah..

Ben 5 yıl boyunca 2005 model 1.3 CDTİ City plus kullandım...Tork ve turbo motor oluşu yokuşlarda aracı zorlamıyor. Araçtan çokta memnundum. Yakıtı çok cimri. Şehiriçi 100 km de en fazla kışın bile 7 litre yakıyordu.. Performansı yolda çok güzel.. Gerek rampada gerekse düz yolda seni üzmüyor. Tek kötülüğü ise KLİMA açıkken şehiriçinde araba ışıklarda kalkerken zorlanıyor.. ;)

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olur inşallah..

Ben 5 yıl boyunca 2005 model 1.3 CDTİ City plus kullandım...Tork ve turbo motor oluşu yokuşlarda aracı zorlamıyor. Araçtan çokta memnundum. Yakıtı çok cimri. Şehiriçi 100 km de en fazla kışın bile 7 litre yakıyordu.. Performansı yolda çok güzel.. Gerek rampada gerekse düz yolda seni üzmüyor. Tek kötülüğü ise KLİMA açıkken şehiriçinde araba ışıklarda kalkerken zorlanıyor.. ;)
teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu belleğe yazdım bunu yardımın inan bana çok faydalı oldu en azından bu aracı almayı düşünürken boş bi bellekle gitmiyeceğim sayenizde ;)

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu belleğe yazdım bunu yardımın inan bana çok faydalı oldu en azından bu aracı almayı düşünürken boş bi bellekle gitmiyeceğim sayenizde ;)

Rica ederim. Alırsan hayırlı olur inşallah..seni üzmez emin ol.. Bende eğer eşim için otomatik araç almak zorunda kalmasaydım kesinlikle satmazdım Combo mu :)

bu başlık bir aralar ne kadar aktifti :D

Evet özlüyorum o günleri :sorry: