Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

cndnztrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun browerdi inşallah olaylar istediğiniz gibi sonuçlanıp COMBO ailesine katılırsınız.

cndnztrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım satıcı doymuş vaziyette ayağını diriyor.başka bayi ile görüşmediniz mi hiç

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım satıcı doymuş vaziyette ayağını diriyor.başka bayi ile görüşmediniz mi hiç

Teşekkürler güzel temmennileriniz için İstanbul-İzmir-Balıkesir ve Bursadan fiyat aldık..En iyi fiyatı Bursa verdi..
Zaten ellerinde iki tip araç var kim ne tutturursa şeklinde..(Opel TR'nin elinde)
Biri City Club diğeride City Plus
çift sürgü dedik illa city plus dediler
mecbur cluba döndük tek sürgü var ondada bu seferde perde sorun oldu.
Çift sürgü için 2 ay beklerseniz getirtiriz dediler..
Fordçuları savuşturmuştum..Yine gelip kamp kurdular aşağıda canım sıkıldı şimdi..

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar garaj...

combo iyi güzel araç ama nevarki bursada opel tekele düştü, neskar tek tabanca olmanın avantajını kullanıyor sanırım, hele birde şirket müşteri olunca hiç acımıyorlar...

browerdi: bence perde işini izmir merkeze sorun donanımda varsa vermek zorundalar...

Mustafa : kardeş valon balon karıştırdın gene ortalığı, sen bırak gömlekçiliği gel bursaya aç bir opel bayii dön köşeyi..;)

Nihat abi : kartingde ilk ben başladım gödüğün gibi aynen ilk gene ben bitirdim beyaw bakma sen keratalara..:) sen kahve montu takip et ve say turları bak göreceksin onlara nasıl tur bindirdiğimi..:);)

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yılmazcım Neskar en iyi fiyatı verdi İzmir-İstanbul Arkas,İzmir Egem ve Balıkesir Tınazla görüştük yine en iyi fiyatı bunlar verdi. Gerçi bunda personel ve benimde etkim var...:D
Neyse sorun halloldu.Perde dışarıda yapılacak tanesi 100 liradan 400 liraya..Biz karşılayacağız..Servis için de iyi bir indirim aldık..
Arabalar gümrükteymiş Haftaya Cuma teslim.(Son dakika kazığıda ön tampon gövde rengi değilmiş :D )
Nihatcım sende perde yaptırmak istersen döşemecinin telini mesaj atarım ama bana kalırsa kargosu şusu busu senin bulduğun çıkma fiyatına yakın olacak Bence orjinalini tercih etmen daha mantıklı olacaktır

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
Saygılar sevgiler combo garajın güzel yürekli insanları.

Üstadım yeniden hayırlı olsun şirketinize combolarınız bol kazançlar elde etmesinde aracı olsun yaradan kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
Haklısınız kargo ücreti derken 150 lirayı bulur siz kullanmaya başlayın perde hakkında ilerki zamanda sizden nasıl olduğunu rica ederim eğer gerçekten güzelse bende alırım Mustafa gibi bende sıklıkla Ülkemin güzel yerlerinde hareket halinde olabiliyorum direk üreticiden alabilirim yada rica ederim Mustafa getirir gelirken.

Yılmaz abim valla sizi görünce benimde tur atasım geldi zevkli bir şeye benziyor gerçi Mustafa nasıl yenildi hala şaşkınım:)

babacan1796

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dest
arkadaşlar bu perde olayı çıkmacılarda mevcut değil mi. bende 2008 cty pls aldım 25.750 ye ful olarak. isterseniz ankarada ki çıkmacılara bir bakın ben eski araçlarım için bu tarz aksesuarları temin etmiştim. bu arada bir konuya parmak basmak istiyorum 1.3 yerine neden 1.7 tercih edilmiyor. 1.3 lerde volan sesi sorunu kronik bende alınca öğrendim malesef..gerçi astra 1.6 nın sabit volanı ile mustafa arkadaşımız çözüm bulmuş ama. neyse şimdiden hayırlı olsun....kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..
bu arada vergidede değişen olmuyor sanırım 1.3 ile 1.7 arasında ben kasko yaptırırken öğrendim bunuda..

Yunus_Combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu perde olayı çıkmacılarda mevcut değil mi. bende 2008 cty pls aldım 25.750 ye ful olarak. isterseniz ankarada ki çıkmacılara bir bakın ben eski araçlarım için bu tarz aksesuarları temin etmiştim. bu arada bir konuya parmak basmak istiyorum 1.3 yerine neden 1.7 tercih edilmiyor. 1.3 lerde volan sesi sorunu kronik bende alınca öğrendim malesef..gerçi astra 1.6 nın sabit volanı ile mustafa arkadaşımız çözüm bulmuş ama. neyse şimdiden hayırlı olsun....kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..
bu arada vergidede değişen olmuyor sanırım 1.3 ile 1.7 arasında ben kasko yaptırırken öğrendim bunuda..
bence 1,3 lerin 1,7 ye oranla daha az yakıcagı düşünülüyor o yüzdfen 1.3ler tercih ediliyor diye düşünüyorum.

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
Herkese hayırlı işler bol kazançlar.

Hüseyin bey hoşgeldiniz garajımıza inş güzel paylaşımlarda ve buluşmalarda görüşürüz.

Yunusunda söylediği gibi az yakacağını düşünerek genelde 1.3 yöneliyoruz aslında benim düşüncem tabi iyide yapıyoruz 1.7 lerde isuzu motoru bizimkilerde ise fiatında kullandığı multijet motoru parça sorunu çok yaşamıyoruz volant, jarz dinamosu kasnağı haricinde 1.3 ler araç sahiplerini yağını suyunu zamanında değiştirirlerse üzmüyor diye düşünüyorum.