Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
erkan merhaba bir türlü tanışmak nasip olmadı ben kadıköyden nihat sende bizim yakadasın sanırım.

yasin taylant ürünlerini nette formlarda çokça okudum aynı şekilde lastiklerinide araştırdım genel kanı hep uzak durulması yönünde ama bazı üretim yerleri avrupa normlarında olanlarıda varmış alacağın ürünü markasını iyice bakmak gerek.

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
img8010a.jpg

img8002n.jpg

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet nihat abi hatta feneryolunda 1 sene felan kalmışız tabi dünyaya gözlerimi yeni açtığım yıllar sonra gebzeye gelmişiz,gelip giderip hep kadıköye hatta perşembe günü gelicem sanırım memnun oldum abi

cndnztrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi combocular hep karizmatik araçlarımıza ruh halimiz yansıyor bakımlı ve temiz candan ustam sinanın dediği gibi çifte maşallah.

yasin lenso jant alman malımı fiyatı yüksek deyince hemen alamanlar geliyor aklıma ben kosei aldım altı ay oldu 515 tl 10 taksitle 15 jant gayet iyi çıktı japonları unutmayalım jant olayında.
sağolasın Nihat abi elimizden geleni yapıyoruz foto için sabahtan yıkattım arabayı kirli olmasın malımız.görsellik de önemli. Jant olayına gelince 18 jant takımı 1200 tl ama 16 ya da 15 var mı bilmiyorum aradığım model bu olduğu için markada ısrar ediyorum diğer model 16 jantlar 220, 15 jantlar 180 tl fiyat fena değil ama 16 ya da 15 olacak.

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
candan jant olayı gerçekten ince eleyip sık dokumak gerek görsellik ve sağlamlık ön planda olduktan sonra içine sinen ürünü alacaksın koca istanbulda ikinci el çok aradım temiz bulamadım bulduklarımda sıfıra yakın fiyat çektiler indirimde olan bu ürünü zati (japonları her zaman sevmişimdir) aldım japon hatun niyetine:)

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu jant olayı güzel yakışıyor bizim arablara ileride param olursa bende alcam inşallah :)

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
inş alırsın niyazi abim senin mavişede valla çok yakışır,
aracı gerçekten farklı gösteriyor jantlar.

Alper üstadım kayıpsın hoşgeldin sefalar getirdin özledik seni paylaşımlarını işlerin müsade ettiğinde ses ver duyalım seni.