Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
biraz önce internetten iş bankası kartımla 314 lira temmuz ayı 2. vergimi ödedim gelecek ayın 15. de kartın ödemesini yapıp bir aylık bir süre kazandım ağustos 5. deki muayene için büyük bir engeli kaldırmış oldum hayırlısı ile onuda çorumda atlatırsak ne mutlu bana darısı diğer vergisini ödiyecek dostlara.

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper'le konuştum

Perşmebe günü öğlen 12 gibi İstanbul'da olacak
Sinan sana uğramyı düşünüyor
Daha sonra Nihat'a uğrayacak ona göre bilginiz olsun

Telefon numaralarınızı Alper'e atıyorum

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce internetten iş bankası kartımla 314 lira temmuz ayı 2. vergimi ödedim gelecek ayın 15. de kartın ödemesini yapıp bir aylık bir süre kazandım ağustos 5. deki muayene için büyük bir engeli kaldırmış oldum hayırlısı ile onuda çorumda atlatırsak ne mutlu bana darısı diğer vergisini ödiyecek dostlara.

ben mahvoldum 314 tl x2=628 tl çok değilmi araba için bu ne yaaa bmv ye binmiyoruz abi altı üstü teneke.:mad:

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
abi ben alpere cebi geçtiğim günlerde verdim ve onunkini kaydettim yarın akşam 17.30 kadar yerimdeyim burdan birlikte hareket edebiliriz alperle bir mangal koşturmasını birlikte yaşarız.

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
abi evet aldığımız maaşı göz önünde bulundurursak vede tabi bizimkilerin silindir hacminin küçük olmasını vede ödediğimiz vergilerin şamda kaysı bir yol olarak dönmediğinide belirtirsek 314 lira çok ama yapacak bir şey yok muayene için kesinlikle yatırmak zorundaydım peder beyin ata sözü aklıma geldi ama burda yazamam yarın mangalda derim:)

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay beee
Ne güzel bir mangal organizasyonu olacak

Ben derim ki bir günde Alper'in orada yakalaım mangalları